اخبار افق فرا ویژن

لزوم بکارگیری نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

توسط 15 دسامبر 2018 سپتامبر 4th, 2021 بدون نظر
چرا از نرم افزار حضورغیاب تحت وب استفاده کنیم

در دنیای امروز تعداد زیادی از کسب و کارها نرم افزار حضور و غیاب تحت وب را برای کسب و کار خود انتخاب نموده اند. اگر می خواهید بدانید که این سیستم چگونه به افزایش کارایی و دقت کسب و کار شما کمک می کند، با ما همراه باشید.

ویژگی های نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

سهولت استفاده

برنامه های حضور و غیاب تحت وب را می توان به طور مستقیم از طریق هر دستگاه دسکتاپ مجاز مشاهده کرد.

هدف از گفتن «مجاز» در اینجا این است تا این واقعیت را روشن کنیم که کارفرمایان می توانند فعالیت های حضور و غیاب را به برخی از رایانه های شخصی درون محل دفتر کار خود محدود کنند.

به عنوان یک برنامه کاربردی تحت وب، نرم افزار حضور و غیاب به طور طبیعی جایی را در رایانه ها اشغال نمی کند و به طور کلی نیازی به فرآیند دانلود و نصب برای بهره برداری از آن، ندارد.

افزایش بهره وری

هنگامی که شما از سیستم حضور و غیاب تحت وب استفاده می کنید، نه تنها باعث صرفه جویی در سرمایه گذاری خود می شوید بلکه معیارهای بهره وری را نیز افزایش می دهید.

به این دلیل که سیستم های حضور و غیاب مبتنی بر سخت افزار تنها می توانند شما را از زمان ورود و خروج کارمندان باخبر کنند.

در حالیکه سیستم حضور و غیاب مبتنی بر وب دارای فهرست جامعی از ویژگی های مورد نیاز یک کسب و کار برای کارایی و بهره وری بیشتر است.

حتی اگر فرض کنیم، سیستم حضور و غیاب فعلی یک نرم افزار با قابلیت های مناسب باشد که محاسبه حقوق و دستمزد را نیز در بر میگیرد، باید بدانید که نتیجه گیری از این نرم افزارها متکی به عامل انسانی است.

در حالیکه نرم افزار حضور و غیاب تحت وب، قابلیت تحلیلی به صورت لحظه ای دارد و باعث می شود، بار مسئولیت وظایف دفتری کارمندان کاهش یابد و فرآیندهای سازمانی سرعت بیشتری به خود بگیرد.

مدیریت سیستم کارامد

شما نمی توانید فکر کنید که با داشتن یک نیروی کار قادر خواهید بود تا همه کارهای فنی در زمینه حضور و غیاب کارکنان را مدیریت و نگهداری کنید.

اما با داشتن یک نرم افزار حضور و غیاب تحت وب، مطمئن هستید که بخش فناوری اطلاعات، کار خود را به نحوی شایسته تر و دقیق تر در مدیریت اطلاعات مربوط به حضور و غیاب و دیگر فعالیت های کارکنان انجام می دهد.

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب افق فرا ویژن

امنیت بالا

سیستم حضور و غیاب تحت وب دارای یک فضای مدیریت شده تحت شبکه است که پشتیبان گیری از اطلاعات را به طور خودکار و پیوسته انجام می دهد.

هنگامی که صحبت از جرایم اینترنتی نظیر سرقت داده ها و هک رایانه ها می آید، این موضوع به نفع نرم افزارهای تحت وب است.

به دلیل اینکه این برنامه ها دارای پروتکل های ضد تهاجمی بسیار قوی برای مبارزه با حمله های احتمالی هستند.

از بین رفتن داده ها در هنگام خرابی سیستم، آخرین چیزی است که شما باید نگران آن باشید، زیرا اطلاعات بوسیله چند سرور پشتیبانی می شوند.

به روز رسانی خودکار

ارائه دهندگان خدمات تحت وب، زیرساخت های خود را مدیریت می کنند و به شما این امکان را می دهند که بر اولویت های دیگر خود تمرکز نمایید.

به روز رسانی نرم افزار و رابط کاربری به صورت خودکار اتفاق می افتد و شما مجبور نیستید هزینه ای بابت آن پرداخت نمایید.

بنابراین ترجیح شما اینگونه خواهد بود که منابع IT خود را بر روی یک برنامه کاربردی نوآورانه تر متمرکز کنید تا آنها در هنگام بروز رسانی تجهیزات خود از دست بدهید.

دسترسی همه جانبه

تنها چیزی که برای دسترسی به داده های نرم افزار مدیریت حضور و غیاب تحت وب نیاز دارید، امکان اتصال به اینترنت است.

این ویژگی باعث می شود تا بتوانید از راه دور و جایی غیر از محل کار به اطلاعات، سوابق و داده های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

استفاده از نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

نگهداری اطلاعات با کمترین هزینه

وقتی صحبت از ذخیره سازی داده ها بر روی سرور می شود، علاوه بر هزینه ای که بابت خرید این تجهیزات می پردازید، هزینه های نگهداری و تعمیر آنها نیز اضافه می گردد.

خدمات مبتنی بر وب هزینه های مربوط به خرید و نگهداری سرورها را از بین می برد. این قابلیت صرفه جویی زیادی در سرمایه کسب و کار شما خواهد کرد.