اخبار افق فرا ویژن

نرم افزار مدیریت تردد خودرو ( پارکینگ )

توسط 01 مارس 2018 فوریه 22nd, 2021 بدون نظر
نرم افزار مدیریت تردد خودرو

مدیریت تردد خودرو به وسیله نرم افزار های کنترل تردد به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به دخالت اپراتور برای پارکینگ ها ارائه شده است. این سیستم جامع کنترل تردد خودرو و مدیریت پارکینگ برای انواع پارکینگ عمومی، خصوصی، اداره ها، سازمان ها و ارگان ها توسط شرکت افق فرا ویژن ارائه شده است.

مدیریت تردد خودرو

نرم افزار مدیریت تردد خودرو ( پارکینگ ) افق فرا ویژن

شرکت افق فرا ویژن دارای سه نوع سیستم جامع تردد خودرو می باشد که به تفصیل در زیر توصیف خواهند شد :

  • سیستم کنترل تردد پلاک خوان :

سیستم کنترل تردد پلاک خوان با استفاده از دوربین های تحت شبکه کار می کند و زمانی که خودرو عبور می کند یک تصویر از پلاک خودرو میگیرد و مجوز عبور آن خودرو را در سیستم خود چک می کند.

  • سیستم کنترل تردد کارتی با برد کوتاه :

پارکینگ های عمومی که تعرفه های مالی مشخصی می باشند، بیشتر از سیستم کنترل تردد کارتی با برد کوتاه استفاده می کنند. یک کارت خوان بدون تماس، نرم افزار کنترل تردد خودرو و کارت اجزای اصلی تشکیل دهنده این سیستم کنترلی می باشد. زمانی که خودرو وارد پارکینگ مورد نظر می شود با ثبت کردن خودرو یک کارت به راننده داده می شود که بر اساس تعرفه های مشخصی که برای سیستم مشخص شده است، مبلغ به نمایش در می آید و راننده وجه قابل پرداخت را ملاحظه می کند.

  • سیستم کنترل تگ های برد بلند :

سیستم هوشمند کنترل تگ های برد بلند با هدف بدون دخالت کردن نگهبان و کاربر در سیستم پارکینگ خودرو پیاده سازی شده است. در این روش، وقتی شخصی که در سیستم تعریف شده است به جایگاه نزدیک می شود، سیستم به صورت اتوماتیک اطلاعات او را ثبت کرده و اجازه تردد را برای وی صادر می کند. این روش از تجیزات زیادی استفاده می کند که باعث سرعت عمل بالای این سیستم شده است.

نرم افزار کنترل تردد خودرو

در مقالات آینده به صورت تخصصی در مورد این سیستم های کنترل تردد خودرو مطالبی را به شما ارائه خواهیم داد.