دستگاههای حضور و غیاب

آیا حضورغیاب در کمپانی های خارج هم مشابه ایران است؟

توسط 23 اکتبر 2019 آوریل 12th, 2021 بدون نظر
کنترل تردد حضورغیاب در خارج

کنترل تردد حضور و غیاب

کنترل تردد حضور و غیاب پرسنل یک شرکت و یا یک سازمان همواره از اهمیت بسیاری بهره مند است.

در نظر داشته باشید اگر تردد حضور و غیاب به صورت دقیق ارزیابی نشود بدون تردید مشکلات بسیار جدی در امنیت و البته ارزیابی حقوق دستمزد اعضای یک شرکت نیز به وجود خواهد آمد.

بهره مندی از دستگاه حضور و غیاب برای ثبت و کنترل تردد حضور و غیاب از امنیت بسیاری برخوردار است زیرا در این روش اطلاعات به طور دقیق ثبت می شود و ارزیابی  حقوق و دستمزد کارکنان را با اطمینان بسیاری فراهم می کند .

روش های مختلفی برای کنترل تردد حضور و غیاب در دسترس کمپانی های مختلف است از روش های قدیمی می توان به ثبت و کنترل به صورت دستی و بهره مندی از نیروهای انسانی اشاره کرد .

این روش هم نیازمند اتلاف زمان بیشتر بود و هم با توجه به بهره مندی از نیروی انسانی جدید هزینه های گزافی را به همراه داشت و از آنجا که اطلاعات به صورت دستی ثبت می شد احتمال به وجود آمدن نقص و اشتباه در این روش بسیار زیاد بود.

کنترل تردد حضور و غیاب در کمپانی های ایران و خارج

کنترل تردد حضور و غیاب در کمپانی های کشورمان و در کشورهای خارجی همواره از اهمیت بسیاری برخوردار است.

در بیشتر اوقات بهره مندی از دستگاه های حضور و غیاب سبب شده است که امنیت کافی فراهم شود با وجود این دستگاه ها می توان به راحتی از حضور افراد به بخش های مختلف یک شرکت جلوگیری کرد.

محاسبه ی حقوق دستمزد افراد بدون استفاده از دستگاه های حضور و غیاب بسیار سخت خواهد بود.

حضور و غیاب در خارج

شرکت افق فرا ویژن در نظر داشته است با افزودن قابلیت های منحصر به فرد از جمله نمایش نموداری و شماتیک تردد اعضای یک شرکت مدیران را در تصمیم گیری بهتر برای بهبود امور یاری کند.

همین اکنون می توانید برای دستیابی به اطلاعات بیشتر با شماره های موجود بر صفحه ی اصلی وب سایت افق فرا ویژن با ما در ارتباط باشید .

اطلاعات کامل به همراه هزینه ی این محصول توسط همکاران ما در اختیار شما قرار داده می شود. برای ثبت سفارش آنلاین نیز می توانید با استفاده از گزینه ی اختصاص یافته برای این منظور در وب سایتمان استفاده کنید‌.

بررسی کنترل تردد حضور و غیاب در کمپانی های خارج از ایران

کنترل تردد حضور و غیاب در کمپانی های خارج هم مشابه ایران است. دستگاه های حضور و غیاب نیز به طور عمده در این شرکت ها مختلف استفاده می شود.

البته تنها اختلافی که ممکن است موجود باشد وجود ویژگی و برخی از امکانات منحصر به فرد می باشد که با بهره مندی از تکنولوژی جدید و نو در آن ها فراهم گردیده است.

ما برای ارتقا دادن محصولات خود قبل از تهیه ی آن سعی کرده ایم مقایسه ای بین محصولات جدید و بروز در سراسر کشور انجام دهیم و با توجه به این امر در تهیه ی این دستگاه از آنها بهره مند شویم .

با ما می توانید نو آوری را را احساس کنید. تنها تفاوتی که در کنترل تردد حضور و غیاب بین کمپانی های ایرانی و خارجی موجود است وجود ویژگی های فوق العاده در دستگاه های حضور و غیاب می باشد.

از جمله مهمترین کارایی و کاربرد همه ی دستگاه های حضور و غیاب در شرکت های ایرانی و خارجی می توان به:

  • ثبت دقیق تردد با استفاده اثر انگشت و کارت
  • بهره مندی از صفحه نمایش لمسی
  • UPS

اشاره کرد. فرصت آن رسیده است که با استفاده از این دستگاه ها البته با بیشترین امکانات گام موثری در ارتقای شرکت خود داشته باشید.

 

ارسال پاسخ