کنترل تردد حضور و غیاب

کنترل تردد حضور و غیاب پرسنل یک شرکت و یا یک سازمان همواره از اهمیت بسیاری بهره مند است در نظر داشته باشید اگر تردد حضور و غیاب به صورت دقیق ارزیابی نشود بدون تردید مشکلات بسیار جدی در امنیت و البته ارزیابی حقوق دستمزد اعضای یک شرکت نیز به وجود خواهد آمد.

بهره مندی از دستگاه حضور و غیاب برای ثبت و کنترل تردد حضور و غیاب از امنیت بسیاری برخوردار است زیرا در این روش اطلاعات به طور دقیق ثبت می شود و ارزیابی  حقوق و دستمزد کارکنان را با اطمینان بسیاری فراهم می کند .

روش های مختلفی برای کنترل تردد حضور و غیاب در دسترس کمپانی های مختلف است از روش های قدیمی می توان به ثبت و کنترل به صورت دستی و بهره مندی از نیروهای انسانی اشاره کرد .

این روش هم نیازمند اتلاف زمان بیشتر بود و هم با توجه به بهره مندی از نیروی انسانی جدید هزینه های گزافی را به همراه داشت و از آنجا که اطلاعات به صورت دستی ثبت می شد احتمال به وجود آمدن نقص و اشتباه در این روش بسیار زیاد بود.

معرفی کنترل تردد حضور و غیاب

کنترل تردد حضور و غیاب در کمپانی های ایران و خارج

کنترل تردد حضور و غیاب در کمپانی های کشورمان و در کشورهای خارجی همواره از اهمیت بسیاری برخوردار است .

در بیشتر اوقات بهره مندی از دستگاه های حضور و غیاب سبب شده است که امنیت کافی فراهم شود با وجود این دستگاه ها می توان به راحتی از حضور افراد به بخش های مختلف  یک شرکت جلوگیری کرد. محاسبه ی حقوق دستمزد افراد بدون استفاده از دستگاه های حضور و غیاب بسیار سخت خواهد بود.

شرکت افق فرا ویژن در نظر داشته است با افزودن قابلیت های منحصر به فرد از جمله نمایش نموداری و شماتیک تردد اعضای یک شرکت مدیران را در تصمیم گیری بهتر برای بهبود امور یاری کند . همین اکنون می توانید برای دستیابی به اطلاعات بیشتر با شماره های موجود بر صفحه ی اصلی وب سایت افق فرا ویژن با ما در ارتباط باشید .

اطلاعات کامل به همراه هزینه ی این محصول توسط همکاران ما در اختیار شما قرار داده می شود. برای ثبت سفارش آن لاین نیز می توانید با استفاده از گزینه ی اختصاص یافته برای این منظور در وب سایتمان استفاده کنید‌.

بررسی کنترل تردد حضور و غیاب

بررسی کنترل تردد حضور و غیاب در کمپانی های خارج از ایران

آیا کنترل تردد حضور و غیاب در کمپانی های خارج هم مشابه ایران است . دستگاه های حضور و غیاب نیز به طور عمده در این شرکت ها مختلف استفاده می شود.

البته تنها اختلافی که ممکن است موجود باشد وجود ویژگی و برخی از امکانات منحصر به فرد می باشد که با بهره مندی از تکنولوژی جدید و نو در آن ها فراهم گردیده است.

ما برای ارتقا دادن محصولات خود قبل از تهیه ی آن سعی کرده ایم مقایسه ای بین محصولات جدید و بروز در سراسر کشور انجام دهیم و با توجه به این امر در تهیه ی این دستگاه از آنها بهره مند شویم .

با ما می توانید نو آوری را را احساس کنید. تنها تفاوتی که در کنترل تردد حضور و غیاب  بین کمپانی های ایرانی و خارجی موجود است وجود ویژگی های فوق العاده در دستگاه های حضور و غیاب می باشد.

از جمله مهمترین کارایی و کاربرد همه ی دستگاه های حضور و غیاب در شرکت های ایرانی و خارجی می توان به:

  • ثبت دقیق تردد با استفاده اثر انگشت و کارت
  • بهره مندی از صفحه نمایش لمسی
  • UPS

اشاره کرد. فرصت آن رسیده است که با استفاده از این دستگاه ها البته با بیشترین امکانات گام موثری در ارتقای شرکت خود داشته باشید.

 

ارسال پاسخ