گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه های اتوماسیون اداری

شاید وقتی این کلمات را در هنگام خرید از فروشنده میشنوید آن را به عنوان تنها یک جمله تلقی می کنید و سریع میگویید گارانتی در ایران بی معنی است.

اما این تنها یک حرف است زیرا امروزه در بازاریابی و ماندن در بازار رقابتی پرداختن به موضوع گارانتی و خدمات پس از فروش به خصوص در برخی از محصولات بسیار حائز اهمیت است. داشتن خدماتی خوب بعد از خرید مشتری و رها نکردن او بعد از ارائه محصول رمزیست برای ماندگاری و راضی نگه داشتن مشتریان فعلی و بالتبع جذب مشتریان جدید.
گارانتی

در بحث دستگاه های حضور غیاب و کنترل تردد ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش بسیار مهم می باشد ، چرا که اتوماسیون اداری در هر مجموعه ابزاری است که هر روز اپراتورها و مدیران با آنها سر کار دارند و اگر شرکت ارائه دهنده پاسخ گو نباشد در مواقعی استفاده از این سیستم ها بی استفاده می شود.


گارانتی و خدمات

افق فرا ویژن هدف و پایه استواری خود را در پشتیبانی و خدمات پس از فروش هر چه بهتر محصولات خود قرارداده است و مفتخر است که با داشتن هزاران مشتری در سر تاسر کشور توانسته مشتریان خود را راضی نگه دارد.

تمام محصولات سخت افزاری افق فرا ویژن دارای 18 ماه گارانتی تعویض می باشد و تنها شرکت در ایران میباشد که مهم ترین قطعه دستگاه یعنی ، سنسور اثر انگشت دستگاه های حضور غیاب خود را 48 ماه گارانتی نموده است.

سیستم نرم افزاری که یک نمونه کامل از اتوماسیون اداری با انواع گزارشات مدیریتی می باشد باید دارای تیم پشتیبانی قوی باشد تا بتواند هزاران مشتری خود را که در حال استفاده از این سیستم می باشد را پشتیبانی نماید. از این رو پشتیبانی دستگاه حضور غیاب دارای اهمیت ویژه ایست و قبل از خرید باید به آن توجه ویژه داشت.

سیاست ما بر پایه اعتماد بنا شده است و برای رسیدن به این هدف سعی میکنیم تا با ارائه خدمات پس از فروش قوی و تیم پشتیبانی همراه شما مشتریان گرامی باشیم تا ثابت کنیم که حرف و عمل ما یکی است.

 به کانال رسمی تلگرام شرکت افق فرا ویژن بپیوندید.