دستگاههای حضور و غیابراهکارهای حضور و غیابکنترل تردد

نکات مرتبط با دستگاه حضورغیاب

توسط 17 ژوئن 2019 سپتامبر 11th, 2021 بدون نظر
حضورغیاب با محصولات شرکت افق فرا ویژن

دستگاه های حضورغیاب در شرکت ها و ادارات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. نمونه های مختلفی از دستگاه حضورغیاب موجود است که افراد می ‌توانند با استفاده از آن بهترین کارایی را در محیط خود داشته باشند.

ویژگی های متفاوتی که این دستگاه ‌ها دارند، می‌ تواند در انتخاب آنها تاثیرگذار باشد. در کل می‌ توان گفت این ویژگی ها همواره به کمک افراد می آید.

افراد می توانند با استفاده از این دستگاه ها بهترین کارایی را برای ثبت ورود و خروج های کارمندان و افراد مختلف داشته باشند.

لذا ما در این مطلب قصد داریم کارایی دستگاه حضورغیاب ویژگی هایی که این دستگاه دارد و همچنین خرید دستگاه و چگونگی تولید آن توسط شرکت ما را برای شما مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه قصد استفاده از این دستگاه ها را دارید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کارایی دستگاه حضورغیاب

دستگاه های حضور و غیاب دارای بخش ها و استفاده های مختلفی می باشند. تصور کنید که در یک شرکت فعالیت دارید و یا به عنوان رئیس آن شرکت قصد دارید زمان ورود و خروج کارمندان خود را مورد بررسی قرار دهید.

این دستگاه می‌ تواند به راحتی این کار را برای شما انجام دهد. چیزی که در اینجا به چشم می ‌خورد دقت بالای این دستگاه می باشد.

در گذشته تقلب های بسیاری در حضور غیاب در شرکت ‌های مختلف و ادارات متفاوت صورت می‌ گرفت. به طور مثال دستگاه های کارتی بودند که افراد با زدن کارت به راحتی می توانستند، حضور خود را اعلام نمایند.

اما امروزه با دستگاه های حضورغیاب جدید، شما حتما باید اثر انگشت خود را بر روی دستگاه قرار دهید تا صحت ورود شما به اداره و یا آن محیط آشکار شود.

در کل می توان گفت این دستگاه می‌ تواند بهترین کارایی را برای افراد داشته باشد. توصیه ما این است که تمامی شرکت ها و ادارات مختلف که نسبت به حضورغیاب افراد خود اقدام می نمایند، از این دستگاه استفاده کنند.

دستگاه حضورغیاب

ویژگی های دستگاه حضورغیاب

همان طور که در متون بالا به آن اشاره شد، دستگاه حضورغیاب دارای بخش ‌های مختلف و نمونه های متفاوتی می باشد.

شما می توانید با توجه به نیازی که از این دستگاه دارید، نمونه های مختلف آن را انتخاب کنید. به طور مثال بعضی از دستگاه ها هستند که قابلیت شناسایی 700 تا 3000 چهره را دارند و بعضی دیگر از آنها قابلیت ثبت 2000 تا 10000 اثر انگشت را می توانند در بر داشته باشند.

در بعضی از اوقات نیز این دستگاه ‌ها تلفیقی از شناسایی چهره و اثر انگشت می باشد. گفتنی است پورت های مختلف ارتباطی نیز متفاوت می باشد و افراد می‌ توانند با توجه به نیاز خود آن را انتخاب کنند.

به طور مثال دستگاه حضورغیاب از پورت های مختلفی مانند usb، وب سرویس در صورت انتخاب مشتری و همچنین وای فای دار نام برد.

این دستگاه ها با نیاز مشتریان مورد استفاده قرار می‌ گیرد. بعضی از افراد نیاز دارند که دستگاه شناسایی آنها با استفاده از شناسایی چهره صورت گیرد و بعضی از افراد نیز با انتخاب گزینه اثر انگشت می توانند، کار خود را انجام دهند.

ویژگی‌ های این دستگاه ها با توجه به نیاز مشتریان متفاوت می باشد.

خرید دستگاه حضورغیاب

افرادی که قصد خرید دستگاه حضورغیاب را دارند، باید با توجه به ویژگی هایی که این دستگاه‌ ها دارند، نسبت به انتخاب یکی از آنها اقدام نمایند.

گفتنی است این دستگاه ‌ها در شرکت های مختلف تولید و به افراد عرضه می ‌شوند. شرکت ما به عنوان یکی از تولید کنندگان دستگاه حضورغیاب ، توانسته است نیاز بسیاری از مشتریان را در این راستا برآورده نماید.

توصیه ما این است که در زمان خرید دستگاه حضورغیاب حتما به نکات مهمی که در این باره وجود دارد، توجه داشته باشید تا بتوانید با خرید بهترین نوع این دستگاه بهترین کیفیت را از آن دریافت نمایید.

تولید آن توسط شرکت ما

شرکت ما به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر دستگاه حضورغیاب توانسته است، نیاز بسیاری از مشتریان را در استفاده از این دستگاه ها برطرف نماید. لذا این دستگاه ‌ها دارای نمونه ها و بخش های مختلف می باشد.

شرکت ما با توجه به متخصصان کاربلد در این حرفه توانسته است انواع دستگاه های حضورغیاب را با ویژگی های مختلف برای افراد به وجود آورد.

دستگاه حضورغیاب افق فرا ویژن

تولیدات شرکت ما از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشند و افراد می‌ توانند با استفاده از خدمات ما بهترین دستگاه ها را در محیط اداره و یا شرکت خود مورد استفاده قرار دهند.

لذا شرکت ما از قطعات بسیار خوبی در این زمینه استفاده می کند که همین موضوع باعث شده کیفیت دستگاه های حضورغیاب تولید شرکت ما تا میزان زیادی بالا برود.

خدمات پس از فروش شرکت ما بسیار مناسب و جهت بالا بردن سطح کیفی محصولات می باشد. شما با خرید انواع دستگاه های حضورغیاب شرکت ما می توانید از گارانتی ۱۸ ماهه تعویض و تعمیر آن بهره مند شوید.

متخصصان ما سعی کرده اند تا با استفاده از طرح ‌های مختلف این دستگاه را به گونه‌ ای به وجود آورند که تا سال ‌ها نیاز به تعمیر و نگهداری آنچنانی نداشته باشد.

سخن پایانی

در پایان می توان گفت دستگاه حضورغیاب با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد، از هزینه آنچنان بالایی برخوردار نمی باشد و شما می توانید با کمترین هزینه این دستگاه را در محیط اداره و یا شرکت خود به کار بگیرید.

توصیه ما این است که حتما از پتانسیل این دستگاه ها در شناسایی ساعت ورود و خروج کارمندان خود استفاده کنید تا بهترین کارایی را از این لحاظ دریافت نمایید.

امیدواریم که توانسته باشیم دستگاه حضورغیاب و نکاتی که در مورد خرید و فروش آن وجود دارد را برای شما مورد بررسی قرار داده باشیم.

شرکت افق فرا ویژن به مدد متخصصین حرفه ای خود با عرضه دستگاه حضورغیاب سعی می کند مشاوره لازم را در خصوص یک خرید موفق دستگاه حضورغیاب به مشتریان خود ارائه دهد.

برای این منظور می توانید از کارشنایان افق فرا ویژن کمک بگیرید .