دستگاههای حضور و غیاب

چرا خرید دستگاه حضور و غیاب لازم است؟

توسط 21 نوامبر 2019 آوریل 17th, 2021 بدون نظر
خرید دستگاه حضورغیاب

معرفی دستگاه حضور و غیاب

خرید دستگاه حضور و غیاب امروزه توانسته است به مدیران و مسئولان کمک کند که بتوانند به طور کامل کنترل  شرکت و یا مجموعه خود را در دست داشته باشند.

بهره مندی از این دستگاه ها برای همه ی سازمان ها و کمپانی ها امری ضروری گردیده به ویژه زمانی که تعداد اعضای یک تیم در یک شرکت بیشتر از حد نصاب باشد دیگر کنترل همه ی اعضا و پرسنل بدون استفاده از دستگاه حضور و غیاب غیر ممکن است.

اگر چه در بازار انواع مختلفی از برندهای این دستگاه موجود می باشد ولی آیا همه ی این دستگاه ها کارایی مطلوب دارند؟

آیا می توان هر کدام از آن ها را در اولویت خرید قرار داد؟

در پاسخ به این پرسش ها متاسفانه باید بگوییم که سودجویان بسیاری موجود هستند که اجناس تقلبی را به قیمت گزاف می فروشند و شعار کیفیت بالا را نیز برچسب محصول تقلبی کرده اند که کسی از قیمت زیاد پیشنهاد شده شاکی نباشد ، البته در این میان برخی از سودجویان هستند که حداقل اندکی انصاف داشته و محصول بی کیفیت را به قیمت ارزان به دست مشتری می رسانند.

حال با این توصیف حتما قبل از خرید امکانات و کیفیت محصول را بررسی کنید تا مطمئن باشید.

شرکت تولیدی افق فرا ویژن افتخار آن را دارد که با تجربه ی چندین ساله و ارائه ی کاملترین خدمات و محصولات باکیفیت در خدمت شما باشد.

ما خرید شما را تضمین می کنیم، زیرا با بهره مندی از تیم فنی کارشناس و متخصص در این زمینه توانسته ایم محصولاتی با کاملترین کیفیت تولید کنیم که در استاندار محصولات تولید شده در کشورهای اروپایی باشد.با خرید از من می توانید به طور کامل از کیفیت عالی بهره مند شوید

خرید دستگاه حضور غیاب

امکانات دستگاه حضور و غیاب

امکانات بسیار مختلفی در دستگاه حضور و غیاب تولیدی شرکت افق فرا ویژن نهفته است که با مقایسه و ارزیابی با کیفیت ترین دستگاه های حضور و غیاب در سراسر جهان تهیه شده است.

از آن جا که تیم مجرب ما شناخت کافی از شرایط موجود در همه ی شرکت ها و سازمان ها دارند سعی کرده اند در طراحی آن نکات ویژه ای را در نظر بگیرند که بتواند کارایی بالایی داشته باشد و همه ی امکانات لازم برای مدیریت را فراهم کند.

از مهمترین امکانات و ویژگی های دستگاه حضور و غیاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ثبت ترد به طور کامل
  • برقراری امنیت
  • تنوع بالا در محصولات

چرا خرید دستگاه حضور و غیاب لازم است

زیرا یک مدیر توانایی آن را دارد هم به فکر نوآوری باشد و هم وظایف خود در یک شرکت را انجام دهد و هم دست به خودکار شود و رفت آمد همه ی پرسنل را ثبت و ارزیابی کند.

برای ثبت تردد پرسنل باید یک نیروی انسانی جداگانه ای استخدام شود که این امر نیازمند بودجه ی عظیمی است .

در بیشتر اوقات نیز نمی توان به همه ی اعضا اعتماد کرد به ویژه زمانی که یک نیروی تازه به اعضای یک شرکت اضافه می شود تردیدی نیست که زمان بسیاری می طلبد تا اعتماد کافی ایجاد شود.

از طرف دیگر وجود هرگونه شک و شبهه در این مواقع به طور جدی می تواند انگیزه ی کارکنان و کارمندان را برای موفقیت در وظایف خود تحت کنترل داشته باشد.

زمانی که اعضای یک گروه به دلیل عدم وجود دستگاه حضور و غیاب از مدت زمان حضور و فعالیت خود و دیگر اعضا مطمئن نیستند اختلاف های بسیاری سر حقوق دستمزدی خواهد بود.

پس با این توصیف مشخص می شود که خرید دستگاه حضور و غیاب خوب واجب برای هر شرکت  است .

استفاده و بهره مندی از دستگاه حضور و غیاب نه تنها ما را کمک می کند که بتوانیم ارزیابی عادلانه و مشخصی از تردد پرسنل و پرداخت حقوق و دستمزد آن ها داشته باشیم بلکه به آسانی می توانیم با استفاده از آن حضور افراد مختلف را در بخش های مختلف کنترل کنیم .

در بسیاری از مواقع به ویژه در برخی از سازمان ها ضروری است فقط عده ای معدودی در بخش های ویژه ای حضور داشته باشند. حال با استفاده از دستگاه حضور و غیاب می توان به آسانی تردد افراد را تحت کنترل قرار داد.

ارسال پاسخ