Skip to main content

تقویم دستگاه حضور و غیاب

تقویم دستگاه حضور و غیاب ( Attendance device calendar ) یکی از مواردی است که باید در همان ابتدای شروع هر سال آن را روی نرم افزار حضور و غیاب بارگزاری کنید.عدم بارگزاری تقویم دستگاه حضور و غیاب در نرم افزار می‌تواند مشکلات مختلفی را برای شما و همچنین مجموعه شما به وجود آورد.با دانلود تقویم نرم افزار حضور و غیاب به راحتی می‌تواند از هر گونه اشتباه محاسباتی در نرم افزار و دستگاه برای هویت سنجی پرسنل خود جلوگیری کنید.

دانلود تقویم نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن

برای دانلود تقویم دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن کافی است همین حالا با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید یا از طریق لینک دانلود نرم افزار حضور و غیاب اقدام به دانلود نرم افزار کنید. دانلود هر کدام از انواع تقویم های دستگاه حضور و غیاب به یک شکل صورت می گیرد. البته ممکن است تقویم هر برند دستگاه حضور و غیاب کمی متفاوت باشد.

چرا نیاز به کلندر دستگاه حضور و غیاب داریم؟

سیستم‌های حضور و غیاب عموما برای کارکرد صحیح و تشخیص میزان تعطیلی و همچنین کارایی درست از بابت صحیح بودن تاریخ ثبت حضور و غیاب افراد و عدم ایجاد مشکل در محاسبه حقوق و دستمزد استفاده از تقویم به روز و مناسب، لازم و ضروری است.

شرکت‌های تولید کننده دستگاه حضور و غیاب عموما در ابتدای هر سال تقویم سال جدید را روی وب سایت خود بارگزاری می‌کنند تا مشتریان به راحتی بتوانند به این تقویم دسترسی داشته باشند و به این صورت بتوانند از هر گونه خطا و مشکلی در زمان ثبت هویت افراد به وسیله سنسور اثر انگشت یا سنسور تشخیص چهره جلوگیری شود.

شرکت افق فراویژن مانند هر شرکت تولید کننده دستگاه حضور و غیاب در ابتدای هر سال تقویم خود را برای دانلود در اختیار استفاده کنندگان قرار می‌دهد.

دانلود تقویم دستگاه حضور و غیاب 1401

برای دانلود تقویم دستگاه حضور و غیاب سال جدید – سال 1401 کافی است از طریق لینک زیر اقدام به دانلود تقویم کنید.

ویرایش تقویم نرم افزار حضور و غیاب

توجه داشته باشید که شما به راحتی می‌توانید تقویم نرم افزار حضور و غیاب شرکت افق فراویژن را ویرایش کنید. به قسمت تنظیمات نرم افزار حضور و غیاب مراجعه کنید، در قسمت تقویم دستگاه حضور و غیاب به بخش ویرایش تقویم دستگاه حضور و غیاب بروید و به هر صورتی که علاقه دارید اقدام به ویرایش کنید.

تقویم دستگاه حضور و غیاب چه فایده ای دارد؟

تقویم دستگاه حضور و غیاب در جهت جلوگیری از اشتباهات محاسباتی نصب می شود

نحوه نصب تقویم دستگاه حضور و غیاب چگونه است؟

نصب تقویم دستگاه حضور و غیاب به صورت خودکار انجام می شود.

5/5 - (3 امتیاز)