افق فراویژن؛ ارائه دهنده انواع سیستم‌های حضور و غیاب،  کنترل تردد و گیت‌های کنترل تردد  برای حضور و غیاب  و  حضور  و غیاب آنلاین


بهترین دستگاه حضور و غیاب ترکیبی (Combined attendance device) کدام برند است؟ می‌خواهید دستگاه حضور و غیاب از نوع چند منظوره بخرید؟ تا چه اندازه با مزایا و معایب سیستم ترکیبی حضور و غیاب آشنایی دارید؟ به نظر شما کدام شرکت سازنده مناسب‌ترین قیمت را برای دستگاه حضور و غیاب ترکیبی ارائه می‌دهد؟

همانطور که می‌دانید دستگاه حضور و غیاب ترکیبی به صاحبین مشاغل این فرصت را می‌دهد تا با خرید این دستگاه در کوتاه‌ترین زمان ممکن حضور و غیاب پرسنل خود را چک کنند. وجود هر دستگاه حضور و غیاب اعم از نوع ترکیبی و یا ساخته شده با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا مانند دستگاه حضور و غیاب سیگنال مغز و قلب به مسئولان مربوطه هر واحد صنفی و کسب وکاری این امکان را می‌دهد تا بر روی عملکرد بهتر سازمانشان تمرکز کنند. اما مهم‌ترین دلیلی که باعث شده است که سیستم ترکیبی حضور و غیاب چند پله از همه دستگاه‌های موجود در بازار بالاتر باشد سرعت فوق‌العاده آن در ثبت ساعات ورود و خروج است.

میزان امنیت در  سیستم حضور و غیاب به دلیل دارا بودن چند سنسور نسبت به سایر نمونه‌های اولیه مانند دستگاه حضور و غیاب پانچی و یا دستگاه حضور و غیاب رمزی در مرتبه بالاتری قرار خواهد گرفت. وجود یک دستگاه کنترل ورود و خروج ترکیبی در یک سازمان امنیتی، می‌تواند نگرانی و چالش‌هایی که ممکن است در رابطه با ورود افراد با هویت نامشخص به وجود بیاید را به صورت کامل رفع کند. همچنین رفت و آمد کارکنان شاغل در این سازمان امنیتی به صورت دقیقی ثبت و ذخیره می‌شود.

طبیعی است که دستگاه ترکیبی کنترل تردد پرسنل با توجه به تکنولوژی بسیار پیشرفته خود در در دسته دستگاه‌های گران قیمت قرار گیرد زیرا ممکن است در عین حال قابلیت‌های چند اتوماسیون حضور و غیاب بیومتریک را در خود جای دهد. اما با این وجود به دلیل امکانات بیشماری که نسبت به دیگر سیستم‌های مدیریت رفت و آمد پرسنل دارد باز هم توجیه اقتصادی فراوانی برای خرید داشته و مشتریان زیادی را برای خرید ترغیب می‌کند.

با توجه به اینکه قرار است برای خرید سیستم چند منظوره حضور و غیاب هزینه زیادی را بپردازید توصیه می‌کنیم برند معتبر و خوش نامی را برای خرید انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما شرکت افق فراویژن است که با داشتن سابقه طولانی مدت و محصولات فراوان رزومه درخشانی در حوزه دارد. همچنین این شرکت علاوه بر خدمات پس از فروش دارای خدمات رایگانی برای قبل از خرید مشتریان احتمالی خود در نظر گرفته است.

مدل‌های دستگاه حضور و غیاب ترکیبی
بهترین دستگاه حضورغیاب هوش مصنوعی مدل AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت

OFV-640B

7.2۰۰.۰۰۰ تومان

حضور و غیاب الکترونیکی با هوش مصنوعی
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت

OFV-631

6.5۰۰.۰۰۰ تومان

دستگاه هوش مصنوعی تشخیص چهره AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت

OFV-620

6.9۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت ساعت ورود و خروج با هوش مصنوعی مدل AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت

OFV-611

5.9۰۰.۰۰۰ تومان

دستگاه هوش مصنوعی تشخیص چهره مدل AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت

OFV-850

تماس با ما

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی چیست؟

اگربخواهیم سیستم ترکیبی کنترل تردد کارکنان را در یک خط تعریف کنیم به این تعریف می‌رسیم که دستگاه حضور و غیاب ترکیبی دارای چند سنسور برای شناسایی افراد است. با خواندن همین یک خط به مهم‌ترین علت انتخاب و طرفداری مدیران و مشتریان پی خواهیم برد. دستگاه حضور و غیاب ترکیبی را می‌توان یکی از پر قابلیت‌ترین دستگاه‌های کنترل تردد پرسنل نام برد. زیرا از چند روش پرسنل را شناسایی می‌کند. کارمندان در زمان استفاده از این دستگاه می‌توانند یکی از روش‌ها را به انتخاب خود برای معرفی برگزینند. با توجه تکنولوژی تولید این کالا نحوه استفاده از آن آسان است و افراد با سطح مختلف آگاهی را دچار مشکل چندانی نمی‌کند.

بخوانید: سیستم حضور و غیاب چیست

کارکرد دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

نحوه کار دستگاه حضور و غیاب ترکیبی آسان است. فقط در زمان ثبت اطلاعات اولیه کمی ممکن است زمان زیادی را از شما بگیرد اما نگران نباشید این تایم زیاد بعدها و در هنگام استفاده به طرز عجیبی جبران خواهد شد. دلیل طولانی شدن مرحله شناسایی اولیه این است که لازم است افراد به چند روش خود را به دستگاه حضور و غیاب ترکیبی معرفی کنند. برای نمونه در سیستم چند منظوره حضور و غیابی که دارای یک سنسور تشخیص چهره و تشخیص صدا است باید چند تصویر از هر نفر در زوایای مختلف در دستگاه ثبت گردد تا در زمان استفاده از سنسور چهره مطابقت انجام شود و یا افراد به چند روش و گویش خاص خود را به دستگاه معرفی کنند تا هنگام استفاده از سنسور شناسایی صدا به چالشی برنخورند. توجه کردید شما با تهیه یک دستگاه ترکیبی کنترل ورود و خروج شما از خدمات و امکانات دو دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا و سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره بهره‌مند شدید که بهترین ویژگی محسوب می‌شود. مدل‌های جدید از قابلیت لمس سیستم حضور و غیاب پشتیبانی می‌کنند.

مزایا دستگاه حضور و غیاب چند منظوره ترکیبی

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی چند منظوره مزیت‌های فراوانی دارد که با توجه به نوع سنسورهای استفاده در بدنه اصلی می‌توانند با یکدیگر متفاوت باشند. از آنجای که وظیفه اولیه و اساسی هر دستگاه حضور و غیاب ثبت دقیق و سریع اطلاعات تردد است می‌توان اصلی ‌ترین ویژگی مثبت سیستم کنترل تردد پرسنلی هوشمند ترکیبی را انجام عملیات احراز هویت در زمان کوتاه را ذکر کرد. همچنین با توجه به داشتن چند سنسور تشخیصی در این دستگاه امنیت به حد زیادی بالا رفته و امکان تقلب و جا به جایی به میزان زیادی کاهش یافته است. فرض کنید که دستگاه چند منظوره حضور و غیاب را به عنوان دستگاه حضور و غیاب مدرسه انتخاب کرده‌اید. با وجود این دستگاه دیگر هیچ بهانه‌ای از سمت دانش ‌آموزان مبنی بر اشتباه شدن آمار حضور و غیبت‌ها قابل قبول نخواهد بود زیرا دستگاه مدرسه شما دارای چند سنسور است. همچنین دانش آموزان نمی‌توانند به جای دوستان خود حضور بزنند. همین دقت و امنیت باعث شده است دستگاه حضور و غیاب ترکیبی دارای محبوبیت به خصوصی در بین مشتریان شود.

مزیت رقابتی دستگاه حضور و غیاب چند منظوره

مهم‌ترین مزیت سیستم کنترل دستگاه تردد پرسنل ترکیبی در مقایسه با سایر نمونه‌های موجود مانند حضور و غیاب اثر انگشتی، دارا بودن چند زبان مختلف برای معرفی است. تصور کنید سیستم اثر انگشتی را به عنوان دستگاه حضور و غیاب کارخانه خریداری کرده‌اید؛ با توجه به این که ماهیت کار شما فنی است ممکن است دستان اغلب کارکنان  و کارگران کارخانه  شما زخمی، رنگی باشد و یا به صورت کلی مانعی بر روی انگشت آنها ایجاد شده باشد که سنسور اثر انگشت قادر به شناسایی نباشد. چه می‌توان کرد؟ مسلما ممکن است دوباره شما را مجبور کند که به دفترچه‌های کاغذی روی بیاورید. اما اگر دستگاه انتخابی شما از مدل کنترل تردد پرسنلی چند منظوره باشد با پیش آمدن این چالش جای نگرانی‌ای وجود نخواهد داشت زیرا دستگاه کنترل رفت  و آمد کارکنان ترکیبی از چند سنسور شناسایی بهره می‌برد. و در صورت خطا در یکی از راه‌های معرفی به راحتی می‌توانید از روشی دیگر استفاده کنید. دستگاه حضور و غیاب ترکیبی به دلیل استفاده دلخواه کارکنان از دیگر سنسور ها، مورد محبوبیت قرار گرفته است.

معایب دستگاه ترکیبی حضور و غیاب

شاید بتوان گفت که دستگاه حضور و غیاب ترکیبی به علت داشتن تکنولوژی پیشرفته، قیمتی گرانی دارد. و اگر کسب و کار شما ماهیتی دارد که احتیاجی به سرعت و دقت بالا ندارید. نرخ زیاد دستگاه کنترل رفت و آمد ترکیبی ممکن است برای شما آزاردهنده باشد و دلیلی برای صرف نظر شما از خرید این محصول به حساب آید. به علاوه با توجه به حساسیت هر یک از سنسورها هزینه‌های جانبی بالایی برای نگه داری و یا تعمیر دستگاه حضور و غیاب ترکیبی لازم است پرداخت کنید.

خرید دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

برای خرید اینترنتی دستگاه حضور و غیاب ترکیبی کافی است همین حالا با همکاران ما در واحد فروش شرکت افق فراویژن تماس حاصل کنید تا به صورت رایگان روند خرید دستگاه حضور و غیاب ترکیبی را برایتان شرح دهند. بهترین دستگاه حضور و غیاب ترکیبی را از شرکت افق فراویژن بخواهید. با خرید یک دستگاه حضور و غیاب ترکیبی به نوعی می‌توان گفت که شما از خدمات چند نوع دستگاه حضور و غیاب بهرمند می‌شوید.

بهترین دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

دستگاه‌های حضور و غیاب مختلفی در حال حاضر در ایران و در دیگر کشورها و جود دارد که هر کدام دارای طراحی خاص، نوع کاربرد خاص و همچنین قیمت متفاوتی است. به نوعی می‌توان گفت که بهترین دستگاه حضور و غیاب ترکیبی دستگاهی است که بتواند به صورت صد در صدی نیازمندی شما به یک سیستم حضور وغیاب رفع کند. شرکت افق فراویژن با ارائه انواع دستگاه حضور و غیاب ترکیبی سعی کرده است که به صورت کامل نیازمندی تمامی کسب و کارها به دستگاه حضور و غیاب را تامین کند. در صورتی که نیاز به دستگاه حضور و غیاب ترکیبی با روش تشخیصی خاص خود دارید کافی است همین حالا با مشاوران شرکت افق فراویژن تماس حاصل کنید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. سیستم حضور و غیابی که از چند سنسور برای تشخیص کارکنان و ثبت ورود و خروج آنها استفاده کند، دارای محبوبیت زیادی است.

بهترین و مناسب‌ترین اپلیکیشن حضور و غیاب را از شرکت افق فراویژن بخواهید.

به طور کلی به هر سیستم حضورو غیابی که از چند روش جهت احراز هویت استفاده کند؛ دستگاه حضوروغیاب ترکیبی یا چند منظوره گویند.

یک سیستم ثبت ساعت ورود و خروج ترکیبی می تواند در صورت ایجاد مشکل در هر یک از روش های احراز هویت با روش جایگزین، حضور و غیاب پرسنل را ثبت کند. بنابراین خرید سیستم حضور و غیاب چند منظوره، خیال شما را از بابت ثبت ساعت ورود و خروج کارمندان آسوده کند.

یک دستگاه حضور و غیاب با چند کاربرد!
اتوماسیون حضور و غیاب مدل AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی

AI-x1

تماس با ما

سیستم حضور غیاب ایرانی مدل AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی

AI-۰7

17.7۰۰.۰۰۰ تومان

سیستم ورود و خروج پرسنل با هوش مصنوعی
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی

AI-۰5

15.5۰۰.۰۰۰ تومان

دستگاه ورود و خروج کارکنان با هوش مصنوعی مدل AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی

AI-۰8

تماس با ما

اتوماسیون حضورغیاب با هوش مصنوعی مدل AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی

AI-03

تماس با ما

به این نوشته امتیاز دهید