Skip to main content

مشکلات دستگاه حضور و غیاب

مشکلات دستگاه حضور و غیاب ( Attendance device problems )می‌تواند باعث از کار افتادن یا حتی از بین رفتن دیتای موجود در دستگاه حضور و غیاب شود و نیاز پیدا کنید به تخلیه اطلاعات دستگاه حضور و غیاب پیدا کنید. علل و دلایل مختلفی می‌تواند برای مشکلات دستگاه حضور و غیاب وجود داشته باشد که از جمله این مشکلات می‌توان به عدم هماهنگی تقویم دستگاه حضور و غیاب و  عدم شناسایی اثر انگشت، عدم تشخیص چهره و غیره را در نظر گرفت.

مشکلات دستگاه حضور و غیاب
مشکلات دستگاه حضور و غیاب

انواع مشکلات دستگاه حضور و غیاب

مشکلات دستگاه حضور و غیاب می‌تواند زیاد یا کم باشد، عموما استفاده از دستگاه حضور و غیاب دست دوم مشکلات زیادی را برای شما به وجود خواهد آورد. در ادامه لیست مشکلات دستگاه ورود و خروج را بیان خواهیم کرد.

عدم تشخیص اثر انگشت

یکی از مشکلات رایج دستگا‌های حضور و غیاب اثر انگشتی را می‌توان عدم تشخیص اثر انگشت در نظر گرفت. اگر سنسور اثر انگشت مورد استفاده در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، دستگاه می‌تواند دچار این مشکل شود.

عموما تعمیرگاه دستگاه حضور و غیاب برای رفع این مشکل اقدام به تعویض سنسور اثر انگشتی می‌کند.

عدم تشخیص اثر انگشت

عدم شناسایی چهره

یکی از مشکلات دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره را می‌توان عدم شناسایی چهره در نظر گرفت. این مشکل برای دستگاه‌های کم کیفیت و نامناسب احتمال به وجود آمدن دارد. تعویض سنسور تشخیص چهره اولین راهکاری است که می‌تواند برای جلوگیری از این خطا مناسب باشد.

عدم ارتباط با نرم افزار

یکی از مشکلات که احتمالا به آن بر خواهید خورد، عدم برقراری ارتباط دستگاه حضور و غیاب با نرم افزار است.این مشکل زمانی به وجود می‌آید که نرم افزار حضور و غیاب به هر دلیلی نتواند کارکد مناسب خود را داشته باشد.برای رفع این مشکل می‌توانید به صفحه راهنمای نرم افزار حضور و غیاب مراجعه کنید.

برای رفع مشکلات دستگاه حضور و غیاب باید چه کرد؟

می توانید با نمایندگی دستگاه حضور و غیاب ارتباط بگیرید یا با کارشناسان آلتون نتورک تماس داشته باشید.

مشکلات دستگاه حضور و غیاب را چگونه می توان حل کرد؟

پس از تماس با نمایندگی دستگاه حضور و غیاب، منتظر کارشناسان افق فراویژن باشید.

5/5 - (1 امتیاز)