افق فراویژن؛ ارائه دهنده انواع سیستم‌های حضور و غیاب،  کنترل تردد و گیت‌های کنترل تردد  برای حضور و غیاب  و  حضور  و غیاب آنلاین


نرم افزار حضور و غیاب اندرویدی (Android attendance software) اپلیکیشنی است که بر خلاف نرم افزار  تحت وب، در بستر سیستم عامل اندروید قابل اجرا است. این برنامه به مدیران سازمان کمک می‌کند که با یا بدون استفاده از دستگاه حضور و غیاب و تنها با کمک موبایل اندرویدی خود، نظم را در محیط کار برقرار کنند. ویژگی‌های بهترین نرم افزار ساعت زنی اندرویدی عبارت است از:

 • قابلیت نصب بر روی تمامی گوشی‌ها و تبلت‌های اندروید
 • امکان ثبت درخواست‌های مرخصی از سوی پرسنل
 • قابل استفاده برای زمان‌های دورکاری
 • دارای پنل مدیریت و کاربران
 • امکان دسترسی به اطلاعات ثبت شده در نرم افزار در تمامی زمان‌ها

 با استفاده از سامانه اندرویدی کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل می‌توان به صورت هوشمندانه حضور و غیاب کارمندان را مدیریت کرد. کارکنان مجموعه شما نیز می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی کنترل تردد، نسبت به ثبت ساعت حضور و غیاب و همچنین درخواست مرخصی اقدام کنند. به جز این اگر شما مدیر یک مجموعه هستید می‌توانید با خرید نرم افزار حضور و غیاب اندرویدی همیشه و هرجا بر ساعت ورود و خروج پرسنل خود نظارت داشته باشید. این سامانه هوشمند کنترل ورود و خروج پرسنل توسط گوشی اندروید، دارای دو نوع اصلی است. برخی از این نرم افزارها بدون نیاز به دستگاه کنترل تردد پرسنل، قابل استفاده‌اند اما برخی دیگر به صورت تکمیل کننده و تسهیل کننده مدیریت ورود و خروج کارکنان و در کنار سیستم حضورغیاب، کارایی دارند. برای خرید آنلاین اپ حضور و غیاب اندرویدی می‌توانید به سایت افق فراویژن مراجعه کنید.

نرم افزار اندروید حضور و غیاب چیست؟

سامانه ثبت ورود و خروج برای گوشی اندرویدی یک نوع اپلیکیشن کاربردی مناسب گوشی‌های با سیستم عامل اندروید است. این اپ اندرویدی برای هر مدیر پرکار، یک ابزار مفید است. تا به حال فکر کردید که چطور می‌توانید در هر جایی که هستید؛ حضور و غیاب کارکنان خود را مدیریت کنید؟ ممکن است اول صبح و در ساعات شروع روز کاری مجبور باشید برای کارهای اداری مهمی دیرتر به ئر محل سازمان خود حاضر شوید. در این صورت احتمالا نگران این هستید که پرسنل مجموعه شما از نبودتان سوء استفاده کرده و به موقع سر کار حاضر نشوند. اگر شما هم با این دسته از معضلات درگیر هستید و می‌خواهید در هر جا و هر ساعتی به اطلاعات ساعت حضور و غیاب کارمندان شرکت خود دسترسی داشته باشید؛ افق فراویژن برای شما راه حل مناسبی دارد. استفاده از انواع نرم افزار حضور و غیاب پیشنهاد فوق العاده افق فراویژن به شماست. حالا اگر تلفن همراه‌تان از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کند؛ سامانه حضور و غیاب اندروید یک راه عالی و راحت جهت مدیریت کامل ساعت ورود و خروج پرسنل در هر ساعتی در شبانه روز برای شما خواهد بود. نرم افزار حضور و غیاب مناسب سیستم عامل اندروید در همه گوشی‌های اندرویدی به راحتی قابل اجراست. توجه داشته باشید که نرم افزار حضور و غیاب اندروید، در تلفن های غیر از اندروید عملکرد درستی ندارند و باید از نرم افزار مخصوص به خود استفاده کنند. برای مثال اگر شما از گوشی آیفون استفاده می‌کنید؛ می‌توانید از  اپلیکیشن ساعت زنی آی او اس برای مدیریت تردد پرسنل خود استفاده نمایید. با این حال شما به عنوان مدیر سازمان می‌توانید با استفاده از برنامه ثبت ساعت حضور و غیاب اندروید از کاربردهای زیادی که در اختیارتان می‌گذارد؛ بهره‌مند شوید.

کاربرد اپلیکیشن حضور و غیاب اندروید

شاید بتوان گفت که مهم‌ترین کاربرد نرم افزار کنترل ساعت ورود و خروج اندرویدی این است که مدیر یک مجموعه با استفاده از این اپلیکیشن می‌تواند به راحتی مدیریت و کنترل حضور و غیاب سازمان خود را حتی بدون داشتن انواع دستگاه ساعت زنی، در دست داشته باشد. در این نرم افزار کاربردی مشخصات تمام پرسنل شما و سابقه حضور و غیاب آن‌ها در دسترس است. بدین ترتیب مدیر سازمان می‌تواند هر زمانی که بخواهد به صورت مستقیم به اطلاعات سازمانی مهم شرکت دسترسی داشته باشد. اپلیکیشن اندرویدی حضوروغیاب در هر سازمانی قابل استفاده و کارا است. لازم به ذکر است نرم افزار ساعت زنی اندروید، هم برای مدیران و هم برای کارمندان قابل استفاده است. به این صورت که کارکنان از طریق انواع نرم افزار حضور و غیاب اندروید احراز هویت شده و ساعت ورود و خروج خود را ثبت می‌کنند. مدیر سازمان نیز با استفاده از اپلیکیشن اندرویدی ثبت ورود و خروج پرسنل، حضور و غیاب شاغلین در مجموعه خود را تحت نظر دارد. اما باید توجه داشت که این قابلیت بسته به نوع نرم افزار اندرویدی خریداری شده جهت حضور و غیاب پرسنل سازمان، متفاوت خواهد بود.

انواع نرم افزار ثبت ورود و خروج برای اندروید

به طور کلی اپلیکیشن حضور و غیاب مناسب گوشی اندروید، 2 نوع دارد. این انواع با توجه به قابلیت‌های موجود در برنامه، متفاوت‌اند. نوع اول نرم افزار کنترل تردد اندرویدی پرسنل، اپلیکیشنی است که حتی بدون استفاده از سیستم کنترل تردد افراد هم قابل کاربرد است. یعنی شما بدون خرید دستگاه ثبت ساعت ورود و خروج پرسنل هم می‌توانید از این نرم افزار استفاده و از قابلیت‌های آن بهره ببرید. اما نوع دوم برنامه حضور و غیاب اندروید برای استفاده حتما به دستگاه حضور و غیاب نیز نیاز دارد. (جهت اطلاع از قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی به وبسایت افق فراویژن مراجعه نمایید.) در واقع این نرم افزار در کنار سیستم حضور و غیاب کارایی لازم را دارد. از این نوع اپلیکیشن ساعت زن اندرویدی می‌توان جهت کنترل اطلاعات ساعت ورود و خروج پرسنل توسط مدیر و همچنین بکاپ‌گیری دوره‌ای استفاده کرد. در این راستا باید گفت که اصلی‌ترین علت کاربرد انواع نرم افزار حضور و غیاب کارکنان اندرویدی، ویژگی‌های شاخص و ترغیب کننده آنها است. نیاز به سیستم کنترل تردد دارید؟ از محصولات کنترل تردد افق فراویژن دیدن کنید.

ویژگی‌های نرم افزار اندروید حضور و غیاب

شما از یک اپلیکیشن حضور غیاب اندرویدی چه انتظاراتی دارید؟ این سامانه هوشمند اندرویدی کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل چه ویژگی‌های شاخصی دارد؟ به طور کلی می‌توان گفت که دقت و سرعت ثبت ساعت ورود و خروج پرسنل، یکی از شاخص‌ترین ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب اندروید است. با این حال این برنامه اتوماسیون اداری تحت اندروید مشخصه‌های مهم دیگری هم دارد که عبارت‌اند از:

  • رابط کاربری آسان و محیط ساده نرم افزار ساعت زنی اندروید

  • اجرای برنامه حضور و غیاب روی انواع گوشی اندروید

  • قابلیت گزارش دهی از اطلاعات ساعت ورود و خروج پرسنل

  • امکان درخواست، ثبت و تایید مرخصی کارمندان

  • دقت و سرعت بالا در ثبت ساعت حضور و غیاب کارکنان

با این توضیحات حتما شما هم برای خرید برنامه اندروید حضور و غیاب ترغیب شدید. شما با خرید نرم افزار حضور و غیاب بدون نیاز به دستگاه و نصب این نرم افزار روی گوشی‌های کارمندان خود می‌توانید به راحتی کارهای حسابداری خود را پیش ببرید.

خرید و دانلود نرم افزار حضور و غیاب برای گوشی اندروید

بسیاری از افراد برای ساماندهی به نظم حضور پرسنل خود، درصدد دانلود رایگان نرم افزار ثبت ورود و خروج پرسنل اندروید هستند. اما لازم است به این نکته هم توجه داشته باشید که بدون پرداخت هزینه اپلیکیشن حضور و غیاب اندرویدی نمی‌توان انتظار برقراری نظم و ثبت دقیق ساعت ورود و خروج پرسنل را داشت. بنابراین توصیه می‌شود که قبل از خرید نرم افزار حضور و غیاب اندروید حتما با مشاوران افق فراویژن مشورت کرده و سپس بهترین نرم افزار حضور و غیاب اندرویدی را برای سازمان خود خریداری نمایید. همچنین با مراجعه به صفحه تعرفه نرم افزار ورود و خروج می‌توانید از تعرفه مورد نیاز برای خرید انواع برنامه حضور و غیاب اطلاع پیدا کنید. 

نرم افزار حضور و غیاب اندرویدی به علت نصب بر روی تلفن همراه، هرلحظه در دسترس است.

به طور کلی نرم افزار های حضور و غیاب با دستگاه حضور و غیاب و بدون دستگاه حضور و غیاب ارائه می شود.

به این نوشته امتیاز دهید
شرکت افق فرا ویژن