افق فراویژن؛ ارائه دهنده انواع سیستم‌های حضور و غیاب،  کنترل تردد و گیت‌های کنترل تردد  برای حضور و غیاب  و  حضور  و غیاب آنلاین

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

سیستم حضور و غیاب تحت وب

حضور و غیاب تحت و آنلاین کارمندان

نرم افزار حضور و غیاب آنلاین شرکت افق فرا ویژن به نام تی نو  می باشد  ، مدیریت حضور و غیاب آنلاین کارکنان به صورت تحت وب و با استفاده از دستگاه های حضور و غیاب و یا بدون سخت افزار حضور و غیاب را میتوانید با تی نو انجام دهید  ، تی نو یک نرم افزار حضور و غیاب تحت وب و موبایل اپلیکیشن حضور و غیاب ابری می باشد

پخش ویدئو
پخش ویدئو

مدیریت تغییر و اصلاح شیفت‌های پیچیده

اگر در زمینه تعویض شیفت های شب و پیچیده دچار سردرگمی میشوید یا تا بحال نرم افزاری با انعطاف جابجایی شیفت ها نیافتید، اپلیکیشن تی نو را به شما معرفی میکنیم.

گفتنی است که برخی از مشاغل مانند پرستاری و نگهبانی که ساعات خدماتشان پیچیده است با این نرم افزار به آسانی قابل انجام و گردآوری اطلاعات مربوط به آنان نیز راحت تر امکان پذیر است. امکان تعریف قوانین روی پارامتر های پرسنل از دیگر ویژگی قابل اجرا بر روی پلتفرم این نرم افزار هاست.

تینو نام نرم افزار حضور و غیاب تحت وب افق فرا ویژن

تینو یه پلتفرم ابری است که برای کسب و کار های کوچیک و بزرگ و متوسط طراحی شده و فرقی نمیکند مجموعه شما ده نفر پرسنل داشته باشد یا ده هزار نفر…

نرم افزار تی‌نو با دستگاه هایی که خروجی web socket دارد کار میکند و شما میتوانید تخلیه اطلاعات دستگاه خود را در بستر وب داشته باشید.

پخش ویدئو

دریافت کاتالوگ نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

هر گونه سوال در رابطه با خرید این محصول دارید  با ما تماس بگیرید

نرم افزار حضور غیاب تحت وب آنلاین

داشبورد کارمندان

داشبورد کارمندان نرم افزار حضور و غیاب تحت وب تی نو به شما امکان ثبت ورود و خروج به صورت دورکاری را میدهد و همچنین میتوانید تمامی تردد های خود را در پنل خود مشاهده کنید ، امکان ارسال درخواست دارید و میتوانید با همکاران خود ت کنید ، تیم کاری خود را میبینید و میتوانید پروژه های مشترک را با هم ببینید و مدیریت کنید …

داشبورد مدیران

داشبورد مدیریت تی نو گزارشات اماری و تحلیلی کارمندان شما را در اختیار شما قرار میدهد ، شما میتواند کامندان خود را در این پنل تعریف کنید و نام کاربری و مرز عبور برای دسترسی آنها به موبایل اپلیکیشن و داشبورد کارمندان تهیه کنید ، ” تی نو ” به شما کمک میکند به سادگی ترددهای حضور و غیاب کارمندان خود را در محل شرکت ، بیرون از شرکت و یا در منزل به صورت دورکاری مدیریت و کنترل کنید .

نرم افزار حضور و غیاب آنلاین

پارامترهای نرم‌افزار حضور و غیاب تحت وب آنلاین

اپلیکیشن‌ حضور و غیاب خارجی

با استفاده از نرم‌افزارهای حضور و غياب متصل به اینترنت مي‌توانيد پارامترهای زیر را

ثبت کرده و در زمان لزوم از آن‌ها استفاده کنید:

 • تعداد مرخصی‌های هر یک از کارکنان
 • تعداد ماموریت‌ها و اضافه‌کار‌ی‌های هر یک از کارکنان
 • شیفت‌های کاری مورد نظر
 • تقویم کاری
 • کارکرد دقیق

سطوح دسترسی نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

یکپارچه سازی مدیریت منابع انسانی

مدیر ارشد

مدیر

پرسنل

درخواست دموی نرم افزار

قابلیت های نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

یک نرم افزار مدیریت منابع انسانی با قابلیتهای ویژه

مدیریت حضور و غیاب

مدیریت چارت سازمانی

مدیریت حقوق و دستمزد

مدیریت دورکاری

مدیریت پروژه

مدیریت درخواست ها

مدیریت هزینه ها

مدیریت تردد ها

ثبت تردد با QR CODE

درخواست ماموریت

درخواست مرخصی

درخواست اضافه کار

درخواست مساعده

اعلام مانده مرخصی ها

چت روم داخل سازمانی

6 ماژول نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

بررسی 6 ماژول کاربردی نرم افزار حضور و غیاب آنلاین افق فرا ویژن

1.مدیریت حضور و غیاب آنلاین

یکی از اصلی ترین ماژول های نرم افزار حضور و غیاب افق فرا ویژن مدیریت حضور و غیاب کارمندان می باشد توسط دستگاه حضور و غیاب  توسط اپلیکیشن ثبت تردد موبایل تی نو به وسیله QR CODE مدیرت کارمندان دور کار توسط پنل کارمندان، تعریف کارمندان ، تعریف گروه های کاری ، تعاریف مجوزها و انتساب مجوزها به کارمندان بخش از ایتم های منوی کارمندان میباشد ، در نرم افزار حضور و غیاب آنلاین افق فرا ویژن محدودیتی جهت تعریف شیفت کاری ندارید و میتوانید شیفت های متنوع روزانه ، شیفت شب و شیفت های گردشی پیچیده را تعریف کنید و به سادگی شیفت های تعریف شده را انتساب دهید و در انتها گزارش های تردد روزانه را در داشبورد مدیران ملاحظه کرده و یا بر اساس بازه زمانی و تاریخ مورد نظر خود گزارشات کاملی از سیستم دریافت کنید .

2.مدیریت درخواست ها

با نرم افزار حضور و غیاب تحت وب تی نو میتوانید بر اساس چارت سازمانی درخواست های خود را ارسال کنید  این درخواست ها شامل : درخواست های مرخصی ، درخواست های ماموریت ، درخواست های اضافه کاری ، درخواست های مساعده حقوق  میباشد همچنین در داشبورد خود میتوانید مقدار استفاده شده و باقیمانده مرخصی های خود را به تفکیک مشاهده کنید .با نرم افزار حضور و غیاب تحت وب تی نو میتوانید بر اساس چارت سازمانی درخواست های خود را ارسال کنید  این درخواست ها شامل : درخواست های مرخصی ، درخواست های ماموریت ، درخواست های اضافه کاری ، درخواست های مساعده حقوق  میباشد همچنین در داشبورد خود میتوانید مقدار استفاده شده و باقیمانده مرخصی های خود را به تفکیک مشاهده کنید .

3.مدیریت پرداخت ها و  حقوق و دستمزد

نرم افزار تی نو دارای ماژول مدیریت پرداخت ها و هزینه هاست و همچنین بر اساس کارکرد ماهانه میتوانید فیش حقوق و دستمزد کارکنان خود را دریافت کنید. همچنین این نرم افزار امکان تعریف تقویم در سیستم حضور و غیاب را نیز در اختیارتان می‌گذارد که کمک بزرگی به محاسبه حقوق و دستمزد می‌کند. امکان محاسبه حقوق و دستمزد بر اساس قوانین و سیاست های مجموعه ، محاسبه مالیات برحقوق ، محاسبه بیمه و … نیز امکان پذیر است. در سیستم حقوق و دستمزد نرم افزار تحت وب امکان ایجاد جداول مالیاتب را خواهید داشت و میتوانید دسترسی های لازم را به کارکنان بدهید تا در انتهای ماه فیش حقوق خود را بر روی تلفن همراه خود دریافت کنند .

4.مدیریت پروژه

یکی از ویژگیها و ماژول های نرم افزار مدیریت تسک ها و مدیریت پروزه است ، شما میتوانید تیم خود را تشکلی دهید و پروزه های مختلفی متناسب با تیم تشکیل شده ایجاد کنید ، هر کارمند میتواند روند پروزه را پیش ببرد و مقدار انجام پروزه را از طریق سامانه به مدیران بالا دستی گزارش دهد ، این موضوع برای مجموعه هایی که دورکاری دارند بسیار مناسب و کاربردی است شما با تعریف کارمندان دورکار و تعریف پروزه های مختلف در زمان های مشخص میتوانید روند انجام کار ها را برسی و نظارت کنید و بر اساس مدت زمان حضور و فعالیت و شناسایی شاخص علکرد هر کارمند روند پیشرفت پرژه ها را برسی کنید ، پس دیگر نگران مدیریت دورکاری برای کسب و کار خود نباشید .

5.مدیریت منابع انسانی

یکی دیگر از ماژول های نرم افزار آنلاین حضور و غیاب افق فرا ویژن ماژول مدیریت منابع انسانی است که از بخش های مختلفی تشکیل شده است ، از نگهداری قرارداد های استخدام تا اطلاع رسانی های مختلف ، ثبت شمینارها و رویداد ها برای کارمندان و ارسال به کارمندان مشخص و یا همه کارمندان در جهت اطلاع رسانی دقیق یکی از بخش های فعال ماژول منابع اسنانی است . در بخش های دیگر منابع انسانی میتوانید سیاست ها ی سازمان را تعریف کرده و در سامانه قرار دهید تا کارمندان شما از سیایت های به روز سازمان آگاه باشند ، روزهای تولد هر کارمند برای او پیام تبیریک خواهد رفت و اگر شما میخواهید کارمندان خود را سورپرایز کنید این سامانه به موقع به شما اطلاع رسانی میکند .

6.مدیریت دورکاری

با نرم افزار حضور و غیاب تحت وب تی نو میتوانید زمان شروع به فعالیت و پایان فعالیت کارکنان خود را که دور کار هستند مدیریت کنید ، تی نو بر اساس مدیریت پروزه و تسک محور بودن میتواند مدت زمان مصرفه شده بر روی هر تسک را محاسبه کرده و با زمان کارکرد کارمندان شما مقایسه کند ، درجه اهمیت تسک ها و زمان تقریبی را مشخص کنید تا گزارشات جذابی را دریافت کنید . یکی دیگر از قابلیت های دورکاری نرم افزار حضور و غیاب افق فرا ویژن که تحت وب و ابر ارایه میشود مدیریت کارمندان و رسد کردن انها با استفاده از لوکیشن فعال است و میتوانید از روی نقشه همه کارمندان خود را پیدا کنید .

تعدادی از پرسنل دور کار هستن، برای ثبت تردد آنها باید چکاری انجام داد ؟

در نرم افزار تی نو این امکان برای شما فراهم شده هست که هم با دستگاه  حضور و غیاب و هم بدون دستگاه به صورت دور کار ثبت تردد پرسنل خود را کنترل و مدیریت کنید 

بله در نرم افزار تحت وب یک سطح درسترسی به به پرسنل می توانید بدهید که اگر ترددی را فراموش کردن در سیستم ثبت کنند و بعد از تائید مدیر مربوطه آن تردد در نرم افزار ثبت شود 

در نرم افزار تی نو این امکان فراهم شده است که ماموریت ها و مرخصی ها کاملا سیستمی باشد و در صورتی در خواستی از سمت پرسنل ثبت شود برحسب چارت سازمانی تعریف شده در نرم افزار مورد تائید مدیر یا مدیران قرار می گیرد و در نرم افزار ثبت می شود 

در اپلیکیشن تی نو که قابلیت نصب بر روی موبایل را دارد و این امکان فراهم می شود که کلیه تردها در موبایل نمایش داده شود

نرم‌افزارهای ابری (Cloud Software) ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند که آن‌ها را از نرم‌افزارهای معمولی متمایز می‌کند. در زیر، به برخی از ویژگی‌های نرم‌افزارهای ابری اشاره می‌کنم:

 • دسترسی آسان
 • همگام‌سازی و همکاری
 • انعطاف‌پذیری
 • مقیاس‌پذیری
 • امنیت
 • بروزرسانی و نگهداری

درخواست‌های مرخصی و ماموریت بر اساس چارت سازمانی اهمیت بالایی دارند به دلایل زیر:

 • تنظیم و برنامه‌ریزی منابع
 •  حفظ تعادل کار-زندگی
 • ایجاد نظم و سازمان‌دهی
 •  ارتقای انگیزه و رضایت کارکنان

گزارشات تحلیلی حضور و غیاب می‌توانند مزیت رقابتی را ایجاد کنند از طریق:

 • بهبود بهره‌وری
 •  بهینه‌سازی منابع
 • بهبود مدیریت و برنامه‌ریزی
 •  ایجاد فرهنگ سازمانی مثبت
 •  تقویت اعتماد و شفافیت

نسل جدید دستگاه های حضور و غیاب

برخی از دستگاه های حضور و غیابی که به نرم افزار تی نو متصل میشوند 

سیستم ساعت زن

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی

AI-۰۱

اتوماسیون اداری حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی

AI-۰2

سیستم حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی

AI-۰3

اتوماسیون حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی

AI-۰4

سیستم حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی

AI-۰5

دیگر نرم افزار های حضور و غیاب آنلاین

چند نمونه نرم افزار حضور و غیاب افق را ببینید

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب افق نرم‌افزارهایست كه نیازی به نصب در سیستم شما نخواهند داشت و تنها با داشتن یك دستگاه متصل به اینترنت می‌توانید به آن‌ها دسترسی کامل داشته باشید. نرم افزارهای حضور و غیابی که تحت وب مورد استفاده قرار می‌‎گیرند را می‌توان به عنوان یک  نرم افزار ورود و خروج بدون دستگاه نیز شناخت. بهترین دستگاه حضور و غیاب و همچنین بهترین نرم افزارهای حضور و غیاب آنلاین را از افق فراویژن بخواهید.

مزایای کلیدی نرم افزار حضور و غیاب تحت وب افق فرا ویژن

امروزه می‌توان با استفاده از دستگاه و نرم‌افزاهای حضور و غیاب آمار دقیق و مناسبی از حضور کارمندان در سازمان تهیه کرد. اما مزایای استفاده از سیستم‌ها حضور و غیاب چیست؟

 • به صفر رسیدن احتمال تقلب کارمندان در ثبت ساعات ورود و خروج!
 • میتوانید در جریان تعداد ماموریت یا حتی اضافه کاری کارمند خود باشید.
 • تعریف شیفت‌های کاری و ویرایش آن‌ها وداشتن کنترل دقیق بر روی شیفت های کارمند.
 • قابلیت کنترل کردن تردد کارمندان از راه دور دارید.
 • دارا بودن لایسنس تمام عمر نرم افزار حضور و غیاب
 • برای دسترسی به نرم افزار نیازی نیست که آن را روی سیستم نصب کنید.
 • نرم افزار تحت وب هیچ حافظه ای و هیچ فضایی را اشغال نمیکند
 • این نرم افزار همزمان می توان در چند سیستم توسط چند کاربر اجرا شود.
 • میتوان از سامانه های حضور و غیاب به صورت ماهیانه، ارشیو تهیه کرد.
 • اطمینان از پشتیبانی اطلاعات در سرور نرم افزار حضور و غیاب آنلاین

یکی از ویژگی‌‌های کاربردی که با استفاده از این نرم افزارها میسر می‌شود انجام گزارش گیری است. گزارش حضور و غیاب‌ها، انواع مرخصی‌ها ازجمله بیماری، تشویقی، استعلاجی و…، گزارش تأخیر در ورود و خروج‌ها و دیگر گزارشات روزانه، ماهانه و سالانه در این نرم افزارها قابل دریافت است.نرم افزار حضور و غیاب دورکاری از سری نرم افزار های حضور و غیاب آنلاین تحت وب است که برای مدیریت کارکنان دورکار تعبیه شده است. این نرم افزار حضور و غیاب ساعت کاری پرسنل دورکار را ثبت می کند.

نرم‌افزار حضور و غیاب تحت وب تی‌نو چیست و چه کاربردی دارد؟

یكی از رایج‌ترین و پیشرفته‌ترین انواع نرم‌افزار حضور غیاب  پرسنل هستند که این نوع از نرم افزارها دارای ویژگی‌ها و گاها‍ً مزیت‌هایی متفاوت با نرم افزارهای حضور و غیاب سیستم عاملی موبایلی هستند که کارفرمایان با توجه به نیاز یکی از این دو نوع را برمی‌گزینند.

با استفاده از نرم‌ افزار حضور و غیاب تحت وب دیگر هیچ نگرانی از بابت از دست رفتن آمار مربوط به حضور و غیاب یا دسترسی به آن‌ها نخواهید داشت.زیرا می‌توانید تمام گزارش‌های مربوط به ورود و خروج کارمندان را تا هر زمانی که بخواهید در سیستم ذخیره کرده و در زمان مورد نیاز از آن‌ها استفاده کنید.

علاوه بر این، با انجام تنظیمات دلخواه می‌توانید از امتیازات بیش‌تری در دستگاه بهره ببرید. برای مثال می‌توانید از نرم‌افزار بخواهید که حقوق پرداختی هر یک از کارمندان را با اعمال ضریبی خاص محاسبه کند.

یکی از مهم‌ترین اجزای سیستم‌های كنترل تردد نرم‌افزار حضور و غیاب است. با استفاده از نرم‌افزار حضور و غیاب می‌توانید به دستگاه کنترل تردد خود وصل شده و تمام آمار حضور کارکنان را مشاهده کنید. در سیستم‌هایی که از گیت کنترل تردد نیز استفاده می‌کنند این نرم افزار دستور باز شدن و بسته شدن گیت کنترل تردد شیشه‌ای یا گیت کنترل تردد تمام قد یا هر مدل دیگری را صادر می‌کند.

مزایای کلیدی نرم افزار حضور و غیاب تحت وب افق فرا ویژن

امروزه می‌توان با استفاده از دستگاه و نرم‌افزاهای حضور و غیاب آمار دقیق و مناسبی از حضور کارمندان در سازمان تهیه کرد. اما مزایای استفاده از سیستم‌ها حضور و غیاب چیست؟

 • به صفر رسیدن احتمال تقلب کارمندان در ثبت ساعات ورود و خروج
 • میتوانید در جریان تعداد ماموریت یا حتی اضافه کاری کارمند خود باشید.
 • تعریف شیفت‌های کاری و ویرایش آن‌ها وداشتن کنترل دقیق بر روی شیفت های کارمند.
 • قابلیت کنترل کردن تردد کارمندان از راه دور دارید.
 • دارا بودن لایسنس تمام عمر نرم افزار حضور و غیاب
 • برای دسترسی به نرم افزار نیازی نیست که آن را روی سیستم نصب کنید.
 • نرم افزار تحت وب هیچ حافظه ای و هیچ فضایی را اشغال نمیکند
 • این نرم افزار همزمان می توان در چند سیستم توسط چند کاربر اجرا شود.
 • میتوان از سامانه های حضور و غیاب به صورت ماهیانه، ارشیو تهیه کرد.
 • اطمینان از پشتیبانی اطلاعات در سرور نرم افزار حضور و غیاب آنلاین

یکی از ویژگی‌‌های کاربردی که با استفاده از این نرم افزارها میسر می‌شود انجام گزارش گیری است. گزارش حضور و غیاب‌ها، انواع مرخصی‌ها ازجمله بیماری، تشویقی، استعلاجی و…، گزارش تأخیر در ورود و خروج‌ها و دیگر گزارشات روزانه، ماهانه و سالانه در این نرم افزارها قابل دریافت است.نرم افزار حضور و غیاب دورکاری از سری نرم افزار های حضور و غیاب آنلاین تحت وب است که برای مدیریت کارکنان دورکار تعبیه شده است. این نرم افزار حضور و غیاب ساعت کاری پرسنل دورکار را ثبت می کند.

.

انواع نرم‌افزار حضور و غیاب آنلاین

نرم‌افزارهای گوناگونی در این زمینه وجود دارند که می‌توانید به وسیله آن‌ها انواع تنظیمات دلخواه خود را در سیستم اعمال کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوید نرم‌افزارهای حضور و غیاب تحت ساختار آنلاین انواع مختلفی دارند. اما به طور كلی می‌توان آن‌ها را به سه دسته تقسیم كرد:

 • نرم‌افزار حضور و غیاب ابری تینو
 • نرم‌افزار حضور و غیاب اندروید
 • نرم افزار حضور و غیاب آی او اس

شما می‌توانید از هر یك از انواع نرم‌افزارهای حضور و غیاب آنلاین برای سازمان خود استفاده كنید. این نرم افزارها را در پلتفرم‌های مختلف از جمله اندروید،  IOS و ویندوز می‌توان مورد استفاده قرار داد.اما پیشنهاد ما استفاده از نرم‌ افزار حضور و غیاب آنلاین تحت وب افق فرا ویژن است. استفاده از این نوع نرم‌افزار مزایای گوناگونی به همراه دارد كه در ادامه به توضیح آن‌ها خواهیم پرداخت.

سایر مزایای نرم افزار حضور و غیاب تحت وب افق فرا ویژن

علاوه بر این، این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا به صورت قانونی از تصمیم خود برای تنبیه کارکنانی که به موقع در محل کار خود حاضر نمی شوند دفاع کنید. در نهایت شما توانایی نگهداری سوابق را دارید حتی اگر سرورهای محلی شما دچار مشکل شوند.

1-محل کار چندگانه در نرم افزار حضور و غیاب اینترنتی

همانطور که شرکت شما گسترش می یابد، ممکن است بخش های مختلف کاری در مناطقی جدا از هم قرار گیرند.هر یک از این مناطق نیاز به حفظ استانداردهای مشابه با دفاتر اصلی شما دارد. کارکنانی که در جاده ها هستند و یا در دفاتر اقماری کار می کنند، باید بدانند که آنها نیز باید برای حضور و غیاب خود پاسخگو باشند.

داشتن توانایی برای مدیریت چندین محیط کاری به صورت الکترونیکی، باعث می شود بسیاری از کارهای میکرو مدیریتی که مدیران به طور سنتی مجبور به محاسبه آنها برای حضور و غیاب کارکنان بودند، از بین برود.

با استفاده از سیستم مدیریت حضور و غیاب آنلاین تحت وب ، ردیابی حضور و غیاب می تواند به معنای واقعی کلمه در هر نقطه از جهان با کارایی برابر انجام شود.

2-اطمینان از پشتیبانی اطلاعات در سرور نرم افزار حضور و غیاب آنلاین

سرورها می توانند بدون توجه به جایی که هستند از کار بیفتند و اطلاعات ذخیره شده روی آنها پاک شود.یکی از مزایای مهم سیستم مدیریت حضور و غیاب مبتنی بر وب این است که نه تنها شما مجبور نیستید هزینه قابل توجهی بابت خرید سرور بپردازید بلکه نباید نگران باشید که در اثر آتش سوزی یا اختلالات شبکه برق داده های شما از روی سرورها پاک شده یا از بین برود.

مزیت نرم افزار حضور و غیاب مبتنی بر اینترنت این است که اطلاعات بر روی سرورهایی خارج از شرکت شما ذخیره و پشتیبانی می شوند و با داشتن یک کارمند که آموزش های لازم را در این زمینه فرا گرفته است می توان آن را به خوبی مدیریت نمود. بسیاری از شرکت هایی که حضور کارمندان خود را دنبال می کنند، راه حل های مختلفی را برای آن  بکار می گیرند.

به عنوان مدیر یک کسب و کار، مهم است که متوجه شوید که اینها فقط ابزار جمع آوری داده ها هستند.برای اینکه واقعا مفید باشند، باید تبدیل به اطلاعاتی گردند که در یک سیستم یکپارچه استفاده می شوند.با استفاده از سیستم مدیریت نیروی انسانی و نرم افزار حضور و غیاب آنلاین تحت وب ، بدون توجه به جایی که داده ها از آن می آیند، می توانید اطمینان داشته باشید که داده ها به طور منظم جمع آوری و تجزیه و تحلیل شده و به صورت اطلاعات مفید و قابل استفاده در اختیار شما قرار می گیرند.

از آنجا که این نرم افزارها با استفاده از یک رایانه یا دستگاه تلفن همراه به همان شیوه عمل میکنند، مهم نیست که از کجا به آنها دسترسی پیدا می کنید، گاهی اوقات تصمیمات آگاهانه در هنگام پرواز بسیار آسانتر است.از طرف دیگر وقتی کارکنان بتوانند به راحتی به سوابق حضور و غیاب خود دسترسی داشته باشند، مسئولیت پذیری بیشتری خواهند داشت!

3-اطلاعات مفیدتر برای مدیران در برنامه ورود و خروج مبتنی بر اینترنت

هر زمان که کارکنان شما، ساعت ورود و خروج خود را در سیستم مدیریت حضور و غیاب آنلاین تحت وب ثبت می نمایند، مقدار زیادی داده تولید می کنند. معنی دار کردن تمام این اطلاعات می تواند فوق العاده دشوار باشد.این کار حتی ممکن است سخت تر شود هنگامی که این واقعیت را می فهمید که تعدادی از کارکنان فقط خود را نشان می دهند و از محل کار خارج می شوند.

بجای تلاش برای شناخت بینش های کوتاه مدت از جداول گسترده غیر قابل فهم، می توانید عناصر هزینه های کاری را بر روی نمودارهای توصیفی رسم کنید، به سرعت گزارش هایی که قابلیت به اشتراک گذاری دارند تولید نمایید و استراتژی های مختلف را پیش از اعمال تغییرات حقوق و دستمزد، آزمایش کنید.

شما همچنین توانایی ایجاد طبقه بندی کارکنان، قواعد پرداخت، الزامات تعهدات شرکت و برنامه های تقویت عملکرد را دارید. دستگاه‌ حضور و غیاب تشخیص چهره افق فراویژن با امکان نصب نرم افزار حضور و غیاب تحت اینترنت روی آن در اختیار شماست.

4-سامانه حضور و غیاب آنلاین تحت وب و کاهش هزینه های کسب و کار

سیستم اتوماسیون که امروزه بیشتر شاهد استفاده از آن هستیم مزایای بسیار زیادی دارد که یکی از این سیستم ها سامانه های حضور و غیاب هستند.اتوماسیون به معنی خودکار شدن برنامه های سیستمی است بدون آنکه انسان دخالتی در این امر داشته باشد. از این سیستم در سیستم اداری و در سیستم صنعتی استفاده میشود. در زمان های گذشته که هنوز این سیستم ها نبودند نیروهای انسانی در زمینه های اداری هرکدام وظیفه ای را انجام میدادند.

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علم و صنعت این نوع وظایف به عهده سیستم های رایانه ای هستند و دیگر کمتر عامل های خارجی تاثیر گذارند.برای مدیریت دقیق و ساماندهی سازمان میتوان این نرم افزار حضور و غیاب آنلاین تحت وب افق فرا ویژن را به جرأت معرفی کرد چرا که تحت هر شرایطی به اوضاع کارمندان و گزارشات دسترسی دارید و میتوان ان ها را ذخیره کرد و در صورت نیاز استفاده کنیم.

5-قابلیت ثبت موقعیت مکانی پرسنل توسط برنامه ورود و خروج تحت وب

همچنین مشاغلی که حالت شناور و منعطف دارند با استفاده از این سری نرم افزارها به راحتی می‌توانند عمل حضور و غیاب را انجام دهند. یکی دیگر از مزیت‌هایی که برای نرم افزارهای تحت وب  می‌توان از آن یاد کرد، قابلیت ثبت موقعیت مکانی پرسنل یا همان لوکیشن است.

البته این قابلیت را در برخی از نسخه‌های تحت وب نیز می‌توان پیدا کرد که کاربردی ترین قابلیت این گونه از نرم افزارها است. در این مورد کارمندان می‌توانند در هر مکانی که حضور دارند موقعیت خود را ثبت نموده و فعالیت خود را آغاز نمایند.

ویژگی های نرم افزار آنلاین حضورغیاب تینو؛ موبایل و تحت وب

یک سامانه ورود و خروج تحت وب باید دارای ویژگی‌ها و پارامترهای گوناگونی باشد تا به وسیله آن بتوان به راحتی امکانات و قابلیت‌هایی که مورد نیاز است را در اختیار داشت. به دلیل آن که این نرم افزارهای حضور و غیاب در بستر وب پیاده سازی می‌شود به راحتی به شما کمک می‌کنند تا از هر نقطه و هر مکانی به راحتی به این سیستم‌ها دسترسی داشته باشید. فرض کنید برای نرم افزار مدیریت باشگاه به وب سایت مراجعه کرده باشید، این نرم افزار باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

تخلیه اطلاعات از دستگاه حضورغیاب

نرم افزار تحت وب حضور و غیاب باید این قابلیت را داشته باشد که اطلاعات را در بستر وب از دستگاه حضور و غیاب تخلیه کند و این ویژگی تنها در دستگاه های حضور و غیابی وجود دارد که پروتکل ارتباطی web socket دارند. کلیه دستگاه های حضور و غیاب افق فرا ویژن سری جدید به این نوع ارتباط مجهز هست.

تخلیه اطلاعات در بستر وب به شما این امکان را می دهد که در هر نقطه ای از جهان اطلاعات حضور و غیاب را تخلیه کنید و بتوانید اطلاعات خام دستگاه را در نرم افزار تحت وب خود داشه باشید.

این ویژگی یکی از پایه ترین امکاناتی هست که تمام نرم افزار های تحت وب باید داشته باشند. در غیر این صورت استفاده از پروتکل های شبکه در این نوع نرم افزار حضور و غیاب بی معنی است.

کنترل زمان و هزینه کارکنان و پرسنل توسط سامانه تحت وب حضور و غیاب

یک قابلیت جذاب و منحصر به فرد که در سیستم های تحت وب وجود دارد و به صورت آنلاین هست امکان محاسبه زمان کار و هزینه هر پرسنل در لحظه هست.

به نظر ما یک نرم افزار تحت وب حضور غیاب و نیروی انسانی باید این ویژگی را داشته باشد که مدیران بر اساس تعریف پروژه های خود بتوانند زمان حضور و و هزینه قابل پرداخت را محاسبه کنند و در لحظه متوجه شوند که پرسنل چقدر هزینه برای این کار یا پروژه دارد این ویژگی برای مدیران بسیار کارآمد هست و انتظار دارند که در نرم افزار حضور و غیاب آنلاین تحت وب موجود باشد.

حذف خود دستگاه حضور و غیاب

بسیاری از شرکت هایی که کار ای تی انجام می دهند و کارمندان این مجموعه ها تسلط بر سیستم دارند ترجیح می دهند که دستگاه حضور و غیاب استفاده نکنند و تمام ورود و خروج ها در سیستم نرم افزار حضور و غیاب آنلاین تحت وب ثبت شود.

این قابلیت متناسب با نوع کار می تواند در مجموعه های مختلف اتفاق بیفتد مثلا در یک کارگاه ها کارخانه این گزینه مناسبی نخواهد بود.

اما یک ویژگی جذاب هست که هم پرسنل از اعتمادی که کارفرما به آنها داشته لذت می برند و هم تمام گزارشات در بستر وب و در لحظه در اختیار مدیران قرار می گیرد.

سهولت استفاده از نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

برنامه های حضور و غیاب آنلاین تحت وب افق فرا ویژن را می توان به طور مستقیم از طریق هر دستگاه دسکتاپ مجاز مشاهده کرد.

هدف از گفتن «مجاز» در اینجا این است تا این واقعیت را روشن کنیم که کارفرمایان می توانند فعالیت های حضور و غیاب را به برخی از رایانه های شخصی درون محل دفتر کار خود محدود کنند.

به عنوان یک برنامه کاربردی تحت وب، نرم افزار حضور و غیاب به طور طبیعی جایی را در رایانه ها اشغال نمی کند و به طور کلی نیازی به فرآیند دانلود و نصب برای بهره برداری از آن، ندارد. فرض کنید یک دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی دارید که با اتصال آن به یک سامانه حضور و غیاب آنلاین تحت وب به راحتی می‌توانید از مکان‌های مختلف و تنها با وصل شدن به اینترنت به راحتی اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید.

افزایش بهره وری در بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

هنگامی که شما از سیستم حضور و غیاب آنلاین تحت وب استفاده می کنید، نه تنها باعث صرفه جویی در سرمایه گذاری خود می شوید بلکه معیارهای بهره وری را نیز افزایش می دهید.

به این دلیل که سیستم های حضور و غیاب مبتنی بر سخت افزار تنها می توانند شما را از زمان ورود و خروج کارمندان باخبر کنند.

در حالیکه سیستم حضور و غیاب مبتنی بر وب دارای فهرست جامعی از ویژگی های مورد نیاز یک کسب و کار برای کارایی و بهره وری بیشتر است.

حتی اگر فرض کنیم، سیستم حضور و غیاب فعلی یک نرم افزار با قابلیت های مناسب باشد که محاسبه حقوق و دستمزد را نیز در بر میگیرد، باید بدانید که نتیجه گیری از این نرم افزارها متکی به عامل انسانی است.

در حالیکه نرم افزار حضور و غیاب آنلاین تحت وب افق فرا ویژن ، قابلیت تحلیلی به صورت لحظه ای دارد و باعث می شود، بار مسئولیت وظایف دفتری کارمندان کاهش یابد و فرآیندهای سازمانی سرعت بیشتری به خود بگیرد.

مدیریت سیستم کارامد با نرم افزار تحت وب رایگان

شما نمی توانید فکر کنید که با داشتن یک نیروی کار قادر خواهید بود تا همه کارهای فنی در زمینه حضور و غیاب کارکنان را مدیریت و نگهداری کنید.

اما با داشتن یک نرم افزار حضور و غیاب آنلاین تحت وب ، مطمئن هستید که بخش فناوری اطلاعات، کار خود را به نحوی شایسته تر و دقیق تر در مدیریت اطلاعات مربوط به حضور و غیاب و دیگر فعالیت های کارکنان انجام می دهد.

امنیت بالا در سامانه‌های ورود و خروج تحت وب

سیستم  آنلاین تحت وب دارای یک فضای مدیریت شده تحت شبکه است که پشتیبان گیری از اطلاعات را به طور خودکار و پیوسته انجام می دهد.

هنگامی که صحبت از جرایم اینترنتی نظیر سرقت داده ها و هک رایانه ها می آید، این موضوع به نفع نرم افزارهای تحت وب است.

پشتیبانی از مرورگر های متنوع برای باز شدن برنامه تحت وب ورود و خروج

یک نرم افزار حضور و غیاب که به صورت وب بیس به مشتریان عرضه می گردد باید بتواند در مرورگرهای مختلف قابل اجرا باشد و هیچ گونه محدودیتی برای اجرا نرم افزار حضور و غیاب در بستر وب بر روی مرورگر اعمال نگردد.

یکی از ویژگی های بارز و بسیار جذاب این گونه نرم افزار ها ویژگی ابری است یعنی شما دیگر نیاز به سرور مدیریت سرور این نرم افزار و یا پشتیبانی های گران قیمت ندارید.

چرا نرم افزار حضور و غیاب تینو از شرکت افق ویژن را روی ویندوز نصب کنیم؟

به دلیل اینکه این برنامه ها دارای پروتکل های ضد تهاجمی بسیار قوی برای مبارزه با حمله های احتمالی هستند.از بین رفتن داده ها در هنگام خرابی سیستم، آخرین چیزی است که شما باید نگران آن باشید، زیرا اطلاعات بوسیله چند سرور پشتیبانی می شوند.

به روز رسانی خودکار نرم افزار تحت وب حضور و غیاب

ارائه دهندگان خدمات تحت وب، زیرساخت های خود را مدیریت می کنند و به شما این امکان را می دهند که بر اولویت های دیگر خود تمرکز نمایید.به روز رسانی نرم افزار و رابط کاربری به صورت خودکار اتفاق می افتد و شما مجبور نیستید هزینه ای بابت آن پرداخت نمایید.

بنابراین ترجیح شما اینگونه خواهد بود که منابع IT خود را بر روی یک برنامه کاربردی نوآورانه تر متمرکز کنید تا آنها در هنگام بروز رسانی تجهیزات خود از دست بدهید.

دسترسی همه جانبه به برنامه تحت اینترنت حضور و غیاب

تنها چیزی که برای دسترسی به داده های نرم افزار مدیریت حضور و غیاب تحت وب نیاز دارید، امکان اتصال به اینترنت است.

این ویژگی باعث می شود تا بتوانید از راه دور و جایی غیر از محل کار به اطلاعات، سوابق و داده های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

نگهداری اطلاعات با کمترین هزینه در سامانه حضور و غیاب آنلاین تحت وب

وقتی صحبت از ذخیره سازی داده ها بر روی سرور می شود، علاوه بر هزینه ای که بابت خرید این تجهیزات می پردازید، هزینه های نگهداری و تعمیر آنها نیز اضافه می گردد.

خدمات مبتنی بر وب هزینه های مربوط به خرید و نگهداری سرورها را از بین می برد. این قابلیت صرفه جویی زیادی در سرمایه کسب و کار شما خواهد کرد.

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب افق فراویژن؛ تی‌نو

شرکت افق فرا ویژن از قسمتی از نرم افزار حضور و غیاب آنلاین تحت وب خود رونمایی کرد، نرم افزار تی‌نو با دستگاه هایی که خروجی web socket دارد کار میکند و شما میتوانید تخلیه اطلاعات دستگاه خود را در بستر وب داشته باشید.

بخش ارسال و دریافت ماموریت و مرخصی در بستر وب در حال حاضر آماده ارائه به مشتریان افق فرا ویژن است و آن دسته از مشتریان افق فرا ویژن که از نرم افزار حضور و غیاب نسخه ویندوز این شرکت استفاده میکنند میتوانند ار سیستم ماموریت و مرخصی در بستر وب استفاده کنند .

حضور و غیاب کارمندان در بستر اینترنت، از مهم‌ترین دغدغه‌های مدیران

یکی از مهم‌ترین مسائلی که از گذشته برای ادارات و سازمان‌های بزرگ اهمیت زیادی داشته است، کنترل بهتر حضور و غیاب کارکنان و پرسنل سازمان است. در گذشته برای داشتن آمار دقیق از ساعات ورود و خروج کارکنان و حضور و غیاب آن‌ها از لیست‌ها و كارت‌های حضور و غیاب استفاده می‌شد.

اما حضور و غیاب به این روش معایب بسیاری به همراه داشت. برای مثال بسیاری از کارکنان از همکاران خود می‌خواستند که به جای آن‌ها کارت بزنند.

علاوه بر آن، محاسبه ساعات حضور تمام کارکنان نیز زمان زیادی را طلب می‌کرد و مدیریت را برای مسئولان مشکل‌تر می‌ساخت. واضح است که ادارات برای محاسبه حقوق پرداختی کارکنان به ساعات حضور آن‌ها نیاز خواهند داشت. اما با وجود چنین شرایطی میزان حقوق‌های پرداختی آنچنان عادلانه به نظر نمی‌رسد!

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده بسیاری از سازمان‌ها از نرم‌ افزار حضور و غیاب آنلاین تحت وب و دستگاه‌های کنترل تردد، مدیریت حضور و غیاب کارمندان و ثبت آمار مربوط به ورود و خروج آنان بسیار راحت‌تر شده است.

امروزه اغلب مدیران سازمان‌های بزرگ از سیستم‌های حضور و غیاب برای ثبت ورود و خروج کارمندان خود استفاده می‌کنند.

یکی از اجزای بسیار مهم در سیستم‌ اکسس کنترل هوشمند نرم‌افزار حضور و غیاب است که در ادامه به توضیح بیش‌تر راجع‌به کاربرد، مزایا آن خواهیم پرداخت.

مدیریت نیروی انسانی با نرم افزار حضورغیاب وب

در سال های اخیر بسیاری از شغل ها و کسب و کارها دچار تغییرات پایه ای بسیاری شده اند و در آنها مفاهیم جدیدی مانند دورکاری یا بهره گیری از ساعت های کاری منعطف و به تعبیری شناور بسیار باب شده است.

با این حال و با وجود این تغییر و تحولات، بسیاری از کسب و کارها خصوصا آنهایی که دارای تعداد زیادی پرسنل هستند بسیار علاقمند به مدیریت و کنترل نیروهای کاری خود بوده و به کمک شیوه های قدیمی حضور و غیاب افراد کار خود را پیش می برند.

در این میان برخی کارهایی که جدیدا فعالیت خود را آغاز کرده اند و نیز کارهای مدرن مانند استارت آپ ها با توجه به این که بسیار به روز هستند و الگوی خود را کسب و کارهای جدید و به روز دنیا میدانند، بیشتر علاقمند به بهره گیری از ساعت های کاری قابل تغییر و غیر ثابت بوده و سعی می کنند از این سبک کاری بهره ببرند.

اما با همه ی اینها هر اندازه که کسب و کار ما مدرن و منحصر بفرد باشد باز هم لازم است تا از ابزارها و وسیله هایی بهره ببریم که کار ما را آسانتر کرده و در عین حال بهره وری را افزایش دهد.

یکی از این دستگاه ها و ابزارها را می توان نرم افزارهای حضور و غیاب پرسنل به شمار آورد که در اکثر سازمان ها می توان آن را مشاهده کرد. این دستگاه ها انواع مختلفی دارد که هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارا است.

یکی از بهترین و کارامد ترین دستگاه ها، دستگاه های تحت وب هستند. این نوع سامانه ها به کارفرمایان کمک می کنند تا بتوانند نظارت بالاتری روی پرسنل خود اعمال کرده و اجازه ندهند تا پرسنل از زیر کار شانه خالی کند یا مرتکب کم کاری گردند.

چرا نرم افزار حضور و غیاب وب به عنوان بهترین راه مدیریت انسانی معرفی شده است؟

به طور کلی هر کسب و کاری بنا بر احتیاجاتی که دارد از سیستم های کنترل و ثبت حضور و غیاب خاصی بهره می برد که متناسب با نیازهایش باشد.

این کار یعنی بهره گیری از سامانه های حضور و غیاب به کارفرما کمک می کند تا امور در ارتباط با پرسنل خود را کاملا زمانبندی کرده و تحت کنترل خود دربیاورد.

علاوه بر این به کمک این سامانه ها کارفرماها می توانند به بهترین صورت ممکن از نیروها و کارمندان خود بهره برده و کارایی آنها را بیشتر کنند. حال در مواردی نیاز است تا کارفرما این سامانه را به صورت آنلاین در اختیار داشته باشد.

با توجه به این که سیستم های کامپیوتری و بهره گرفتن از آنها به شدت در مدل های مختلف کسب و کارها وجود دارد افراد قادر شده اند تا نرم افزارهایی را طراحی کنند که به صورت تحت وب به کار مشغول شده و اطلاعات مورد نیاز کارفرما را دریافت نموده و به ثبت برساند.

از جمله فاکتورهای مهمی که هر کارفرما به آن نیازمند است می توان از مدیریت و ارزیابی تردد و آمد و شد کارکنان، حساب کردن میزان کاری که کارمندان انجام می دهند آن هم به صورت دقیق و نیز سایر احتیاجات مدیریتی و سرعت بالای دسترسی به سیستم و غیره نام برد.

عموما بعد از اپلیکیشن حضور  و غیاب ios، نرم افزار حضور و غیاب وب بهترین راه حل جهت مدیریت نیروی انسانی بوده و با فاکتورهای مختلفی که برای آنها تعریف شده است این امکان را به کارفرمایان می دهد که بتوانند به راحتی و بسیار ساده کارمندان خود را تحت کنترل داشته باشند.

از جمله ی این فاکتورهای تعیین شده می توان به ساعت های کار پرسنل، تعداد و ساعت یا روزهای غیبت فرد، تعداد و میزان و ساعت های مرخصی برای هر فرد، ماموریت هایی که هر فرد در آن حضور داشته است، تعداد ساعت های اضافه کاری و سایر مواردی از این دست اشاره کرد.

حضور و غیاب پرسنل با نرم افزار تحت وب حضور و غیاب

با پیشرفت فناوری و ظهور نرم افزارهای مختلف در حوزه های مورد نیاز از جمله مدیریت نیروی انسانی، نظارت بر رفتار و تردد منابع انسانی سهل تر و با جدیت بیشتری پیگیری شده است.

در سالیان اخیر با خلق اپلیکیشن های تحت وب که هرگونه رفتار یک کارمند یا کارگر را مورد ارزیابی قرار می دهند، مدیران تا حد بسیاری از ظرفیت های راندمان کاری کارکنان باخبر شده اند. اما این تمام ماجرا نیست. تردد منابع انسانی تنها بخش کوچکی از توانایی های این نوآوری است.

مدیران با استفاد از نرم افزارهای مدیریت و نظارت بر تردد و رفتار نیروی انسانی قادر به محاسبه دقیق تر و منصفانه تر ریزترین موارد تاثیرگذار بر درآمد ماهانه ی آنها هستند.

ویژگی هایی همچون ساعت اضافه کار، مرخصی ها، استعلاجی ها و… همیشه نیاز به بازرسی مالی و محاسبه دارند که این نرم افزار ها می توانند با بیشترین دقت در جزییات هرگونه فعالیتی را تحت محاسبه قرار دهند.

علاوه بر مدیران، کارمندان نیز در مدیریت زمان خود به منظور استفاده از سقف مرخصی های ساعتی، استعلاجی، و استحقاقی منبع قابل دسترسی دارند و تنها با ورود به حساب کاربری خود می توانند از وضعیت مرخصی های خود آگاه شوند.

این در صورتی است که تا پیش از روی کار آمد چنین ظرفیت هایی، در خوشبینانه ترین حالت ممکن، یک نیروی انسانی ساعت های متوالی زیادی را صرف محاسبه و دقت در جزییات همین متغیر ها می کرد که اتلاف وقت، هزینه و قرار دهی یک نیروی انسانی برای پرداختن به این کار بیشتر یک عقب ماندگی در نوع مدیریت منابع به حساب می شد.

نرم افزارهای حضور و غیاب انلاین تحت وب افق فراویژن و امکانات آن

مهمترین نکته در برنامه نویسی نرم افزار تحت وب در حوزه ی تردد منابع انسانی، بررسی و نظارت محور بودن آن است بطوریکه مستندات برخی از متغیر ها مانند مرخصی ها و اضافه حقوق ها نیازمند بررسی بیشتر است و این نرم افزار مناسبترین حالت ممکن برای تجمیع این قبیل متغیرها با یکدیگر است.

ایمن بودن از حملات ضد جاسوسی

از دیگر فواید آن شاید بتوان به این موضوع اشاره کرد که ممکن است مواردی همچون اپلیکیشن ها گاها با برخی از دستگاه های ارتباطی مشکل پیدا کنند یا تحت حملات اپلیکیشن های دیگر مانند برخی نرم افزار های ضد جاسوسی (Anti-Spy) قرار گیرند که تحت وب بودن این اپلیکیشن ها در همین مواقع می تواند یاری رسان باشد تا این موضوع تبدیل به معضلی جدی نشود.

ثبت سریع درخواست مرخصی و امکان چت آنلاین با کارفرما

کارمندی را تصور کنید که در آخر ساعات یک روز برای صبح فردا درخواست مرخصی داشته باشد و امری ضروری برای او حادث شده باشد. تنها راه او برای درخواست مرخصی تماس با مدیران است که این امر با توجه به ساعات استراحت شب ممکن نیست. اینجا این نرم افزارهای تحت وب هستند که می توانند یاری رسان باشند و در اسرع وقت درخواست وی را به ثبت برسانند.

امکان بک آپ از اطلاعات

دیگر ویژگی که لازم به ذکر است امکان ثبت سابقه (بکاپ) خودکار این نرم افزارهاست. با توجه به اطلاعات مندرج در آن و نمایش داشبورد گزارش برخط در فرم اصلی نرم افزار که شامل دستگاه های فعال، لیست اپراتورهای فعال در سیستم و گزارش تعداد افراد حاضر در سیستم نیز می شود، این ثبت سابقه کلی از مطالب و ذخیره سازی آن و ارسال آن به مدیریت مرکزی مزیتی غیر قابل انکار است.

اعلانات و سرعت در رسیدگی و پردازش

نرم افزار حضور و غیاب با امکان تعریف قوانین کار اختصاصی سازمان هدف امکان پذیر است. تعیین حداقل ها اضافه کاری و حداکثرها اضافه کار، مرخصی وتعیین ضرایب اضافه کار، ماموریت و انتخاب سیاست کاری مانند حضور یا عدم حضور پرسنل در زمان استراحت و …می تواند تنها با چند کلیک انجام شود.

مدیریت تغییر شیفت و وضع قانون برای پارامترها

گفتنی است که برخی از مشاغل مانند پرستاری و نگهبانی که ساعات خدماتشان پیچیده است با این نرم افزار به آسانی قابل انجام و گردآوری اطلاعات مربوط به آنان نیز راحت تر امکان پذیر است.امکان تعریف قوانین تهاتری روی پارامتر های کارکرد پرسنل از دیگر ویژگی قابل اجرا بر روی پلتفرم این نرم افزار هاست. امکان تعریف انواع قانون روی درخواست ها و جابجایی زمانی این درخواست ها که ممکن است با توجه به نوع کارکرد نیروی انسانی، گیج کننده و در فرصت های اول قابل انجام نباشد، در سریع ترین زمان ممکن بررسی و اجرا خواهد شد.

ایجاد سطوح دسترسی متفاوت برای کاربران

قابلیت دیگر اینگونه نرم افزار ها اینست که می توانید در این نرم افزار سطوح دسترسی متفاوتی را برای کاربران مختلف ایجاد کنید. گاها شما برای افرادی که در مسئولیت های پایین تری قرار دارند می خواهید دسترسی کمتری به امکانات نرم افزار تعریف کنید. اینجاست که مدیریت می تواند با هماهنگی، برای هر یک از شماره های پرسنلی کارکنان دسترسی ها را آزاد یا مسدود کند.

تعریف چارت سازمانی

تعریف چارت سازمانی در این نرم افزار و همچنین گنجاندن پرونده ی پرسنلی کارکنان یک سازمان این شرایط را فراهم می آوردن که مدیریت همواره و از هر مکانی دسترسی به این اطلاعات داشته باشد و قسمتی مانند کارگزینی آنلاین نیز در اختیار است. این ویژگی اوج نظارت و رابط کاربری آسان و کارآمد یک نرم افزار را نشان می دهد.

ارائه‌ی خروجی ترددها در فرمت مختلف

این نرم افزارهای تحت وب قابلیت ارائه‌ی خروجی ترددها را در قالب فرمت‌های مختلف از جمله اکسل، اکسس و … را دارد. این قابلیت این ویژگی را ایجاد می کند که مسئولین مربوطه بتوانند هر لحظه گزارش های عملکردی خود را به مسئولین ناظر ارایه دهند و این کار باعث نظارت شدیدتر و عملکرد بهتر مسئولین مربوطه خواهد شد.

سادگی تعامل با کاربر

سادگی توزیع برنامه بین کاربران و رابط کاربری ساده و همچنین به روزرسانی همزمان تمامی نسخه‌ها نکته ایست که نباید به سادگی از آن بگذریم زیرا همین ویژگی های ساده می توانند تعیین کننده ی میزان محبوبیت یک نرم افزار باشد. نرم افزاری که این ویژگی هارا داشته باشد از سوی استفاده کنندگان با احتمال بیشتری مورد استقبال قرار می گیرد.

استفاده از نرم افزارهای تحت وب به منظور ثبت حضور غیاب کارکنان، همچنین مزایای زیست محیطی نیز دارند. به طور طبیعی استفاده از این نرم افزارها کاهش مصرف کاغذ را در پی دارند.

البته هر چه سازمان ها بزرگتر باشند، هم هزینه خرید کاغذ برای آنها صرفه جویی می شود، و هم اینکه چنین سازمان هایی می توانند در دفاع از فعالیت های زیست محیطی خود نیز مؤثرتر عمل کنند. در صورت داشتن هر گونه سوال یا اطلاع از قیمت نرم افزار حضور و غیاب آنلاین تحت وب افق فرا ویژن و همچنین خرید دستگاه حضور و غیاب چشمی با ما تماس حاصل کنید. همکاران ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

نرم افزار حضور و غیاب دورکاری

به نظر شما استفاده از نرم افزار حضور و غیاب دورکاری (Telecommuting attendance software)  چه کمکی به سازمان‌ها خواهد کرد؟ اصلا چرا باید از انواع نرم افزار حضور و غیاب جهت مدیریت نیروی انسانی خود استفاده کنیم؟ سامانه کنترل تردد پرسنل دورکار به مدیران کمک می‌کند تا در شرایط پاندمی‌هایی مانند کرونا، بتوانند از امکان دورکاری نیروهای خود به بهترین نحو، استفاده کنند. برنامه حضورو غیاب کار از راه دور از بروز بی نظمی‌های شایع در زمان دورکاری وکاهش راندمان کاری کارمندان جلوگیری می‌کند. مهم‌ترین ‌مشخصه این نرم افزار برقراری نظم و نظارت بر میزان ساعت کار کارمندان در روزهای دورکاری است.  این ویژگی به عنوان کاربردی‌ترین مزیت برنامه حضور و غیاب دورکاری نیز به حساب می‌آید. همچنین امکان ثبت و مدیریت مرخصی‌ها و پرداخت حقوق نیروهای دورکار به صورت دقیق و منظم نیز از مزایای مهم استفاده از نرم افزار کنترل تردد کارمندان دورکار است. لازم به ذکر است که پایین بودن قیمت برنامه حضورغیاب کار از راه دور، یک مزیت رقابتی مهم برای این محصول به شمار می‌رود. اگر به دنبال خرید بهترین نرم افزار حضور و غیاب دورکاری هستید با افق فراویژن ارتباط برقرار کنید. شما می‌توانید با شماره تلفن‌های موجود در سایت نسبت به برقراری تماس با ما اقدام فرمایید. همچنین این شرکت در وبسایت خود اطلاعات جامعی در مورد نوع های مختلف دستگاه حضور و غیاب، سیستم کنترل تردد و قیمت دستگاه حضور و غیاب به شما خواهد داد.

نرم افزار حضور و غیاب دورکاری چیست؟

تا به حال از نرم افزار حضور و غیاب دورکاری استفاده کرده‌اید؟ اصلا این سامانه را می‌شناسید؟ سامانه کنترل تردد کارمندان دورکار یک نرم افزار فوق‌العاده جهت مدیریت ساعت ورود و خروج پرسنل شما است. این نرم افزار راحت‌تر از آنچه فکرش را بکنید؛ حضور و غیاب کارکنان‌تان را مدیریت می‌کند. با استفاده از برنامه کنترل ورود و خروج دورکاری پرسنل از بابت بی نظمی‌های احتمالی کارکنان دورکار مجموعه خود آسوده خاطر خواهید شد. سامانه ثبت تردد پرسنل دورکار به مدیر سازمان کمک می‌کند که بهتر از قبل کنترل اوضاع را به دست گیرد. همچنین استفاده از این نرم افزار برای کارمندان نیز مفید خواهد بود؛ چرا که امکان اشتباه در ثبت ساعت کاری و بروز مشکل در پرداخت حقوق در صورت استفاده از سامانه حضور و غیاب دورکاری، کاهش چشمگیری خواهد داشت. اما این سیستم کنترل تردد نرم افزاری هوشمند چه ‌مشخصه‌هایی دارد؟

ویژگی‌های سامانه حضور و غیاب پارت تایم

یک نرم افزار حضور و غیاب دورکاری دارای ویژگی‌های مفید و جالب توجهی است. یکی از مهم‌ترین ‌مشخصه‌های این سامانه هوشمند مدیریت حضور و غیاب، این است که به خوبی می‌تواند پرسنل دورکار شما را مدیریت کندیک سامانه کنترل ورود و خروج دورکاری پرسنل با ثبت ساعت حضور کارکنان دورکار امکان ایجاد یک فضای کار از راه دور بدون کاهش بهره‌وری و راندمان کاری را فراهم می‌کند. بنا بر آنچه ذکر شد می‌توان ویژگی‌های برنامه حضور و غیاب دورکاری را به صورت زیر لیست کرد.

1-امکانات و قابلیت‌های عالی برنامه ورود و خروج پاره وقت

نرم افزار حضور و غیاب دورکاری دارای امکانات و قابلیت‌های متفاوتی است. این نرم افزار می‌تواند ساعت حضور و شروع به کار کارکنان دورکار شما را ثبت نماید. همچنین با ثبت میزان مرخصی‌ها امکان اخذ مجوز مرخصی و یا محدود کردن مرخصی‌های پرسنل را دارد.

2-رابط کاربری ساده نرم افزار دورکار

یکی از ‌مشخصه‌های جذاب و البته کاربردی سامانه ثبت حضور و غیاب دورکاری، رابط کاربری ساده و راحت آن است. به طوری که برای استفاده از این دستگاه با پیچیدگی خاصی مواجه نخواهید شد و همه کارکنان شما به راحتی می‌توانند از نرم افزار دورکاری حضور و غیاب استفاده کنند.

3-قیمت مناسب نرم افزار دورکاری حضور و غیاب

نرم افزارهای حضور و غیاب انواع مختلفی دارند. یکی از مهم‌ترین پارامترهای موثر در خرید نرم افزار حضور و غیاب، قیمت آن است. با توجه به شرایط کرونا اغلب سازمان‌ها به دنبال یک نرم افزار حضور و غیاب دورکاری ارزان هستند. بر این اساس باید گفت که تعرفه نرم افزار حضور و غیاب پرسنل دورکار به عنوان یک مزیت رقابتی مهم به شمار می‌رود.

4-نظارت بر ساعت کار پرسنل

بسیاری از شرکت‌هایی که تعدادی کارمند دورکار دارند؛ همواره از لحاظ عدم امکان نظارت بر میزان ساعت کار پرسنل خود ناراضی بودند. اما لازم به ذکر است که نرم افزار کنترل حضور و غیاب دورکاری به مدیران این امکان را می‌دهد که بر میزان کارکرد و عملکرد نیروهای دورکار خود نظارت کافی را داشته باشند.

با توجه به ویژگی‌های ذکر شده برای سامانه هوشمند حضور و غیاب دورکاری، بهتر است با مزایای این نرم افزار نسبت به برنامه‌های مشابه بیشتر آشنا شوید.

مزیت‌های برنامه کنترل تردد پرسنل دورکار

شرکت‌هایی که خدمات اتوماسیون اداری و مشابه آن را ارائه می‌دهند؛ اغلب نرم افزارهای بسیاری را برای کنترل حضور و غیاب پرسنل معرفی می‌کنند. اما مسئله این است که مزایای سامانه حضور و غیاب دورکاری چیست که تا این حد بین مدیران سازمانی پر طرفدار است؟ چرا سازمان‌ها این سامانه را بر برنامه‌های مشابهی مانند نرم افزار حضور و غیاب ابری یا نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه که قابلیت‌های فراوانی دارند؛ ترجیح می‌دهند؟ اگر بخواهیم به مهم‌ترین مزیت نرم افزار حضورغیاب دورکاری پرسنل اشاره کنیم باید بگوییم که این نرم افزار با فراهم آوردن امکان دورکاری با حفظ راندمان کاری کارکنان، بخش مهمی ‌از دغدغه‌های مدیران را مرتفع کرده است. بنابراین مزایای نرم افزار حضور و غیاب دورکاری عبارت‌اند از:

 • فراهم آوردن امکان بررسی میزان فعالیت کارکنان دورکار در ساعت کاری
 • ساماندهی مرخصی‌ها و اضافه کاری پرسنل دورکار
 • استفاده از امکان کار از راه دور در شرایط پاندمی
 • سهولت در حسابداری سازمان و پرداخت حقوق

مزیت‌های نرم افزار حضور و غیاب دورکاری با توجه به مدل انتخابی شما برای سازمان‌تان متفاوت است. حال باید دانست که بهترین نرم افزار کنترل تردد پرسنل دورکار چیست؟

بهترین نرم افزار حضور و غیاب آنلاین برای دورکاری

شرکت افق فراویژن بروزترین برنامه‌ها جهت مدیریت حضور و غیاب پرسنل را فراهم کرده است. هر یک از این نرم افزارهای قابلیت‌های خاص خود ار دارند. اما بهترین نرم افزار حضوروغیاب دورکاری برنامه‌ای است که بتواند به خوبی مدیریت کارکنان دورکار را بر عهده بگیرد. همچنین باید از فضای کاربری ساده و قابل فهمی داشته باشد تا در زمان دورکاری، کارکنان با مشکل ثبت میزان ساعت کار و حضور و غیاب مواجه نشوند. بر این اساس پیشنهاد می‌شود که برای کسب اطلاع بیشتر در مورد بهترین نرم افزار دورکاری با افق فراویژن تماس بگیرید. همچنین در صورت ارتباط با این شرکت می‌توانید از قیمت سیستم حضور و غیاب آنلاین تحت وب افق فرا ویژن مطلع شوید.

برای یک انتخاب بهتر مطلب راهنمای نرم افزار حضور و غیاب را حتما مطالعه کنید.

قیمت و خرید نرم افزار حضور و غیاب آنلاین تحت وب افق فرا ویژن

قیمت نرم افزار ثبت حضور و غیاب کارمندان دورکار با توجه به قابلیت‌ها و امکانات متفاوت خواهد بود. طبیعتا هر چه برنامه کنترل تردد دورکاری پرسنل، از امکانات جانبی بیشتری برخوردار باشد؛ قیمت آن هم افزایش می‌یابد. نکته‌ای که قبل از خرید سامانه حضور غیاب دورکاری لازم است بدانید این است که چه نوع نرم افزاری با چه قیمتی برای مجموعه شما مناسب است. جهت خرید بهترین نرم افزار حضور و غیاب دورکاری اقدام کنید. افق فراویژن به شما در این زمینه مشاوره رایگان خواهد داد. 

مشاهده بیشتر
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =