انتخاب بهترین دستگاه حضوروغیاب برای شرکت شما !

در شرایط کنونی و بی ثباتی قیمت ها در بازار خرید دستگاه حضوروغیاب در نگاه اول شاید نیاز ضروری نباشد اما با کمی تدبیر  و اندیشه می توان نتیجه گرفت در زمانی که باید مدیریت بهتری را در امور داشت این ابزار وسیله ای است برای بهینه کردن و کاهش هزینه ها.

محاسبه دقیق کارکرد پرسنل و ثبت ورود و خروج آنها برای کاهش خطا در محاسبه حقوق و داشتن گزارش کامل از روند چگونگی کار پرسنل میتوان مجموعه ها را در این شرایط یاری کند تا بتوانند در کمترین زمان نتیجه حقیقی را از کارکر پرسنل خود داشته باشند.

دستگاه حضوروغیاب و ماژول های تحت وب نرم افزار حضوروغیاب  که به عنوان داشبورد مدیریتی مطرح است همچنین نرم افزار ارسال مرخصی و ماموریت در بستر وب راه  را برای یک مدیریت صحیح هموار ساخته است.

دستگاه حضوروغیاب همواره در تمامی شرایط با شناختن نیاز های یک مجموعه هر چند کوچک همیشه مورد نیاز بوده و هست.

چرا که محاسبه کارکردها و حقوق و دستمزد بر اساس اضافه کاری ها و ساعات تاخیر و تعجیل پروسه ای وقت گیر است که این ابزار برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب مجموعه ها را یاری خواهد کرد .

برند دستگاه حضور و غیاب افق فرا ویژن

شاید در یک جستجو در اینترنت لینک ها و شرکت های متعددی را در این زمینه بیابید که در زمینه سیستم های حضوروغیاب فعالیت می کنند  که با قیمت های متنوعی محصول خود را ارئه میدهند.

اما نکته ای که در اینجا باید به آن توجه کرد این است که خدمات پس از فروش و گارانتی و کار با نرم افزار میتواند وجه تمایز شما در انتخاب بهترین دستگاه حضوروغیاب باشد.

 یک مجموعه  باید بصورت بلند مدت برای انتخاب بهترین دستگاه حضوروغیاب با کیفیت  بیندیشد.

چرا که هزینه میشود تا این دستگاه سال ها  بتواند ورود و خروج را ثبت و به اصطلاح برای آن مجموعه مفید باشد .

چرا دستگاه حضوروغیاب افق فرا ویژن

افق فراویژن با داشتن بیشترین گارانتی در ایران و همچنین خدمات پس از فروش پشتیبانی که همیشه جزء سیاست های کاری شرکت محسوب شده است.

میتواند مدعی در این زمینه باشد که بهترین محصول با کیفیت با مقطوع ترین قیمت را عرضه میکند .

4سال گارانتی سنسور اثرانگشت، 18 ماه گارانتی سخت  افزاری، 15 سال سابقه تخصصی، نرم افزار های تحت وب و غیره وجه تمایز ما نسبت به سایرین است و هدف ما ارائه بهترین محصول با قیمت مقطوع با توجه به شرایط بازار می باشد.

اعتماد مشتریان قدیمی افق فراویژن  و همراهی همیشگی آنها برگ برنده و باعث افتخاری بسی بزرگ است .

مشاوران ما  همواره شما را در انتخاب بهترین محصول راهنمایی میکنند.

با ما در تماس باشید تا افقی جدید را در مسیر مدیریت هر چه بهتر مجموعه خود داشته باشید.

شما میتوانید قیمت دستگاه های حضوروغیاب را در فروشگاه اینترنتی افق فرا ویژن مشاهده نمایید .