افق فراویژن؛ ارائه دهنده انواع سیستم‌های حضور و غیاب،  کنترل تردد و گیت‌های کنترل تردد

گیت کنترل تردد پروانه‌‌ای (Butterfly Access Control Gate) یکی از انواع متداول سیستم کنترل تردد افراد است. بسیاری از سازمان‌ها به دلیل قیمت ارزان این دستگاه، از آن برای مدیریت ورود و خروج پرسنل خود استفاده می‌‌‌‌کنند. گیت اکسس کنترل پروانه‌‌ای به طرز مطلوبی به ترددهای افراد در مجموعه شما نظم می‌‌‌‌بخشد. بنابراین گیت کنترل تردد پروانه‌‌ای برای بهبود وضعیت تردد کارکنان و یا اعضای مجموعه شما بسیار کاربردی است. این گیت کنترل ورود و خروج افراد ویژگی‌های زیادی دارد که سبب شده مدیران به استفاده از آندر مجموعه خود ترغیب شوند. برخی از این ویژگی‌ها عبارت اند از: پایین بودن قیمت گیت کنترل تردد پروانه ای، سرعت و دقت مطلوب در کنترل تردد، قابلیت هماهنگ شدن با سایر سیستم‌های اکسس کنترل مانند دستگاه‌ها و نرم افزارهای حضور و غیاب، امکان استفاده و نصب در هر فضایی حتی فضاهای کوچک، زیبا بودن طراحی و ظاهر گیت پروانه‌‌ای، امکان سفارشی کردن ظاهر دستگاه با قابلیت حک لوگو و نام شرکت روی باله‌ها. این مشخصات عالی و کاربردی باعث استقبال از این نوع گیت کنترل تردد شده است. بر این اساس اگر شما هم قصد خرید گیت کنترل ورود و خروج پروانه‌‌ای دارید؛ به افق فراویژن مراجعه کنید.

گیت کنترل تردد پروانه‌‌ای چیست؟

یکی از انواع گیت کنترل تردد، گیت ورودی پروانه ای است. این وسیله جهت نظم بخشیدن به تردد افراد بسیار کاربردی است. به طور کلی گیت‌های کنترل تردد افراد انواع متفاوتی دارند. گیت کنترل تردد شیشه‌‌ای، گیت کنترل تردد میله‌‌ای و گیت کنترل تردد تمام قد از انواع مدل‌های متداول جهت اکسس کنترل است. گیت پروانه‌‌ای کنترل تردد به دلیل شباهت ظاهری و نحوه قرارگیری باله‌های گیت به پروانه به این نام شناخته می‌‌‌‌شود. باله‌های این دستگاه معمولا از جنس شیشه یا پلکسی مقاوم هستند. به همین علت در بازار این نوع گیت به عنوان یک مدل از گیت کنترل تردد شیشه‌‌ای نیز معروف است. گیت‌های پروانه‌‌ای دارای ویژگی‌های منحصر بفردی هستند؛ این مشخصه‌ها باعث شده که استفاده از این سیستم‌های کنترل تردد در سازمان‌ها و شرکت بسیار رایج شود.

ویژگی‌های گیت اکسس کنترل پروانه‌‌ای

گیت کنترل تردد پروانه‌‌ای شاخصه‌های خاص خود را دارد به همین دلیل در اکثر سازمان‌ها و ادارات قابل استفاده است. در ادامه به برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع سیستم کنترل تردد افراد اشاره می‌‌‌‌گردد.

گیت تردد پروانه ای نسبت به سایر انواع گیت‌های کنترل ورود و  خروج افراد از قیمت پایین‌تری برخوردار است. بنابراین اگر می‌‌‌‌خواهید یک گیت کنترل تردد ارزان تهیه کنید؛ پیشنهاد می‌‌‌‌کنیم که حتما در گزینه‌های انتخابی‌‌‌تان گیت پروانه‌‌ای کنترل تردد را نیز قرار دهید. البته می‌توانید برای تضمین امنیت ورود و خروج سازمان خود از نرم افزار کنترل تردد هم استفاده کنید؛ تا سیستم مدیریت دسترسی سازمان خود را تکمیل کنید.

مشخصا ظاهر زیبای سیستم اکسس کنترل پروانه‌‌ای به طور محسوس و نامحسوس در انتخاب این نوع گیت برای کنترل رفت و آمد افراد به سازمان‌ها و مجموعه‌ها اثرگذار است.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم و رقابتی گیت کنترل تردد پروانه‌‌ای امکان نصب آن در هر مساحت و فضایی است. به عبارت دیگر برای استفاده از گیت کنترل ورود و خروج پرسنل پروانه‌‌ای شما به فضای خاصی احتیاج نداشته و حتی در یک فضای کوچک نیز می‌‌‌‌توانید از این سیستم کنترل تردد دقیق استفاده کنید.

سرعت ثبت تردد و دقت مطلوب این دستگاه جهت مدیریت و کنترل تردد افراد، در زمان شما و مجموعه‌‌‌تان صرفه جویی خواهد کرد. با خرید گیت کنترل تردد پروانه‌‌ای شما به طرز چشم گیری کاهش مدت زمان کنترل ترددها و شناسایی پرسنل خود را مشاهده خواهید کرد.

اگر دوست دارید لوگو و نام سازمان‌‌‌تان همیشه به چشم بیاید؛ گیت کنترل تردد پروانه‌‌ای بهترین انتخاب است. باله‌های شیشه‌‌ای یا از جنس پلکسی این سیستم اکسس کنترل، معمولا قابلیت حک شدن نام برند را ممکن ساخته اند. یعنی شما می‌‌‌‌توانید نام شرکت و سازمان خود را روی باله‌های گیت پروانه‌‌ای حک کنید. همچنین ممکن است امکان نور پردازی به سلیقه شما در قسمت باله‌ها وجود داشته باشد. اما حتما پیش از خرید این مورد را با شرکت فروشنده مطرح نمایید.

گیت کنترل تردد پروانه‌‌ای با انواع دستگاه حضور و غیاب هماهنگ خواهد شد. برای مثال اگر از دستگاه حضور و غیاب کارتی استفاده می‌‌‌‌کنید؛ یا سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی را به عنوان دستگاه ثبت ساعت ورود و خروج پرسنل خود انتخاب کرده اید. نگران نباشید گیت تردد پروانه‌‌ای با دستگاه حضور و غیاب شما ست می‌‌‌‌شود.

کاربرد گیت کنترل تردد پروانه‌‌ای

خرید گیت کنترل تردد پروانه ای

برای خرید گیت کنترل تردد پروانه‌‌ای می‌‌‌‌توانید به سایت افق فراویژن مراجعه کنید. این شرکت با تکیه بر تخصص و تجربه زیاد خود در این حوزه آماده خدمت رسانی به شما است. همچنین جهت استفاده از مشاوره رایگان جهت خرید انواع گیت کنترل تردد، دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار حضور غیاب با افق فراویژن تماس بگیرید.

مهم‌ترین علت لزوم استفاده از گیت کنترل تردد پروانه ای چیست؟

گیت ورودی پروانه ای جزو انواع گیت‌های ارزان قیمت به شمار می‌رود. ضمن اینکه قابلیت‌هایی مانند امکان حک آرم و لوگو سازمان روی باله‌های آن زیبایی ظاهری این نوع اکسس کنترل را کامل می‌کند.

آیا گیت کنترل ورود و خروج پروانه‌ای را می‌توان به دستگاه حضور و غیاب مچ کرد؟

بله، گیت کنترل تردد پروانه ای قابلیت اتصال به انواع سیستم حضور و غیاب را دارد.