دستگاه کنترل تردد خودرو

افق فراویژن » سیستم کنترل تردد » دستگاه کنترل تردد خودرو

به نظر شما استفاده از دستگاه کنترل تردد خودرو (Car access control device) چه اهمیتی دارد؟ وقتی برای مدتی ماشین خود را در یک پارکینگ عمومی یا خصوصی پارک می‌کنید؛ با اعلام شماره پلاک خودرو به متصدی پارکینگ، به صورت مستقیم از یک اکسس کنترل اتومبیل استفاده می‌کنید. اگر این سیستم وجود نداشت؛ احتمالا لازم بود برای استفاده از پارکینگ مشخصات خودروی خود را در یک دفتر ثبت کنید. به جز این زمانی که برای ورود به پارکینگ اغلب مراکز دولتی، بیمارستان ها و … برای لحظاتی پشت گیت کنترل تردد آن سازمان منتظر می‌مانید؛ یک نوع اکسس کنترل رفت و آمد شما را ثبت می‌کند. بنابراین شما در هر صورتی از یک دستگاه مدیریت ورود و خروج اتومبیل استفاده می‌کنید؛ یا به آن نیاز دارید. جالب است بدانید که استفاده از این سیستم برای مجتمع‌های مسکونی بزرگ نیز توصیه می‌شود. چرا که یک دستگاه مدیریت دسترسی همراه با گیت کنترل تردد می‌تواند امنیت شما را تضمین کند. اگر می‌خواهید در مورد تهیه انواع دستگاه ثبت رفت و آمد خودرو و اطلاع از قیمت سیستم کنترل تردد اطلاع یابید؛ با کارشناسان افق فراویژن تماس بگیرید.

کنترل تردد خودرو در زمان کرونا

سیستم مدیریت تردد خودرو چیست؟

از چه اکسس کنترلی برای مدیریت تردد خودروها استفاده می‌شود؟ برترین دستگاه کنترل عبور و مرور خودرو کدامست؟ چطور می‌توان یک سیستم مدیریت دسترسی اتومبیل خوب را انتخاب کرد؟

به طور کلی سیستم گذر کنترل خودرو، ورود و خروج ماشین‌ها را ثبت می‌کند. دادن مجوز به اتومبیل‌هایی که قصد ورود به محل خاصی را دارند؛ ضمن برقراری نظم و انضباط در پارکینگ‌ها و سازمان های خاص مانند گمرک، محدودیت‌های لازم را نیز در تردد خودروها اعمال خواهد کرد.

استفاده از انواع دستگاه کنترل تردد برای محل‌هایی که نیاز به محدودیت دسترسی داشته و یا به لحاظ امنیتی مهم هستند؛ بسیار ضروری است. لازم به توضیح است که دستگاه کنترل تردد افراد بیش از سیستم های ثبت ورود و خروج خودرو در بین سازمان‌ها متداول بوده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال نمی‌توان اهمیت سیستم کنترل دسترسی اتومبیل‌ها در مدیریت بهتر ورود و خروج خودروها را نادیده گرفت.

سیستم کنترل تردد اتومبیل کارآمد برای پارکینگ های عمومی

همه ما آگاه هستیم که امروزه استفاده از سیستم های مدیریت پارکینگ برای صاحبان و اپراتورها فضای پارکینگ راحت و آسان شده است.

با توجه به تعداد زیادی از سیستم هایی که در بازار وجود دارد، فقط یک سیستم مدیریت پارکینگ و کنترل تردد کارآمد می تواند به بهترین وجه نیازهای پارکینگ شما برآورده سازد.

سیستم انتخاب شده باید طیف وسیعی از خدمات را ارائه دهد و همچنین دارای ویژگی های غنی باشد تا بتواند مدیریت فضای پارکینگ را تسهیل نماید.

سیستم های کنترل دسترسی پیشرفته، طیف وسیعی از کنترل تردد خودرو را با مجموعه ای از ویژگی هایی که نیازهای تخصصی شما را تامین می کنند ارائه می دهند.

این سیستم ها قابلیت تغییرات و یکپارچه سازی های سفارشی دارند و می توانند در مکان های مختلف با شرایط گوناگون مورد استفاده قرار گیرند.

برای انتخاب یک سیستم مدیریت پارکینگ خودرو که راحتی شما را فراهم کند، مهم است که نیازهای پارکینگ خود را درک کنید.

می توانید بر اساس عواملی مانند محل و ظرفیت فضا، میزان ترافیک در زمان های مختلف به علاوه مشکلات جدی‌ای که در حال حاضر با آن روبرو هستند، تصمیم به انتخاب بگیرید.

کنترل تردد پارکینگ

عوامل مهم در خرید دستگاه کنترل تردد خودرو

عوامل زیادی در انتخاب سیستم کنترل تردد ماشین موثر است. در ادامه به مهم‌ترین پارامترهایی که باید در سفارش سیستم گذر کنترل خودرو به آن توجه داشته باشید؛ ذکر شده است.

  • کاربرپسند

اطمینان حاصل کنید که کار کردن با سیستم مدیریت پارکینگ بدون در نظر گرفتن فردی که از آن استفاده می کند راحت و آسان باشد.

اپراتورهای پارکینگ باید بتوانند با نشانه های بصری و ویژگی های مناسب آن، به راحتی عملیات پذیرش و صدور قبض را انجام دهند.

این سیستم باید به همان اندازه که ساده است برای شما و کارمندانتان امن باشد.

  • نصب، نگهداری و پشتیبانی

انتقال به یک سیستم مدیریت پارکینگ خودکار نباید فرآیندی پر زحمت باشد. نصب و راه اندازی راحت و سریع می تواند در زمان و نیروی شما صرفه جویی کند. به همین دلیل توصیه می‌شود که پس از خرید حتما از کارشناس متخصص جهت نصب دستگاه کنترل تردد کمک بخواهید.

سیستم های پارکینگ خودرویی را انتخاب کنید که نیاز به حداقل نگهداری دارند و دسترسی به خدمات پشتیبانی سریع و مناسب برای حل مشکلات در کمترین زمان داشته باشند.

  • سازگاری با موقعیت مکانی

انتظارات شما از سیستم مدیریت پارک خودرو ممکن است بر اساس مکان مورد استفاده، متفاوت باشد. اگر پارکینگ شما در یک مرکز تجاری شلوغ واقع شده باشد، جریان ترافیک و اطمینان از فضای منظم، به احتمال زیاد اولویت اول شما در انتخاب دستگاه کنترل تردد خودرو است.

همچنین ممکن است بخواهید برای کارکنان شاغل در این مرکز تجاری در نزدیکی محل کار آنها پارکینگ اختصاص دهید یا حتی فضاهایی را به صورت رزرو شده نگه دارید.

همچنین می توانید پارکینگ رایگان با زمان محدود برای کسانی که خریدهای ضروری از داروخانه یا فروشگاه دارند ارائه دهید.

سیستم های پارکینگ کنونی قابل تنظیم و برنامه ریزی هستند تا بهترین امکانات را در اختیار شما قرار دهند.

  • ویژگی های ارزشمند

در حالی که توصیه می شود بر روی یک سیستم مدیریت پارکینگ که نیازهای فعلی را تامین می کند سرمایه گذاری نمایید، انتخاب مدل های پیشرفته بر اساس جدیدترین فن آوری ها می تواند به نیازهای شما در آینده پاسخ دهد، بدون اینکه لازم باشد تغییر خاصی در آن ایجاد کنید. همچنین قابلیت هماهنگی با نرم افزار کنترل تردد خودرو یکی از نکات مهمی است که باید در انتخاب یک سیستم گذر کنترل خوب برای پارکینگ خانه یا سازمان خود به آن توجه داشته باشید.

مطمئن شوید که سیستم برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد، قابلیت مقیاس پذیری دارد.

سیستم مدیریت پارکینگ
  • پرداخت و نمایش

سیستم های پرداخت و نمایش در دستگاه کنترل ورود و خروج خودرو، یک راهکار ایده آل برای فضاهای پارکینگ هستند که در آن بدون نیاز به اپراتور، افراد می توانند به سادگی از سیستم برای پرداخت هزینه استفاده کنند.

صفحه نمایش بزرگ، استفاده آسان، ساختار قوی و باجه های امن تنها چند ویژگی موجود در این دستگاه  هاست.

ویژگی های دیگر مانند پشتیبانی از چندین روش پرداخت، قابلیت RFID، GSM و کنترل از راه دور به وسیله شخص ثالث، باعث می شود که شما به راحتی از این سیستم استفاده نمایید.

  • راهکارهای پارکینگ یکپارچه و کنترل دسترسی

این راهکارها، اپراتورها را قادر می سازد بدون اینکه از محل کار خود خارج شوند، عملیات روزانه خود را نه فقط در یک فضای پارکینگ بلکه در مکان های مختلف انجام دهند.

خودکار سازی مسائل مربوط به قبض پارکینگ و پرداخت هزینه، تنظیم دسترسی و جلوگیری از سوءاستفاده، با بکارگیری موانع و پایانه های خروجی، برقراری ارتباط از طریق اینترکام، ردیابی فضای اشغال شده.

با استفاده از تشخیص شماره پلاک خودرو، بهینه سازی درآمد از طریق مقیاس قیمت گذاری انعطاف پذیر و کنترل اشتراک برای فضاهای رزرو شده، راهکارهای سیستم کنترل تردد پارکینگ هوشمند و یکپارچه هستند.

اگر در انتخاب دستگاه کنترل تردد خودرو مناسب برای محل مورد نظر خود دچار تردید شده‌اید؛ با افق فراویژن تماس بگیرید.

1/5 - (1 امتیاز)