Skip to main content

نرم افزارهای حضوریار

داشبورد مدیریتی تحت وب افق ؛ که ما در نامگذاری آن از کلمه داشبورد استفاده میکنیم شما را قادر میسازد اطلاعات تمامی کارمندانتان را در یک صفحه داشته باشید و با یک نگاه کلی اطلاعات جامع و کاملی را بدست آورید. مثلا با نگاه کردن به صفحه اول داشبورد حضور و غیاب افق سریعا متوجه می شوید امروز چند شنبه است و تعداد پرسنل شما چند نفر در مجموعه هستند که در حال کار می باشند.

زمانی که به نمودار نگاه می کنید می توانید اطلاعات جامعی را با دید مدیریتی خود بدست آورید. مثلا در این ماه از سال ٩٦ نسبت به ماه گذشته چقدر مجموعا کسر کار داشتیم و یا اینکه چقدر اضافه کار وجود داشته است.

این موارد به شما کمک می کند که با توجه به تولید ، خدمات و یا فروش محصول و کالای خود بتوانید تصمیمات مناسبی در جهت پیشرفت و کار مجموعه بگیرید.

یکی از آیتم های مهم این بخش دسترسی به ریز گزارشات ورود و خروج می باشد یعنی هر کاربر با نام کاربری و یک رمزعبور می تواند گزارشات خود را ببیند و اینکه امکان مشاهده گزارشات خام را نیز خواهد داشت یعنی گزارشاتی که هنوز پردازش نشده است.

گزارشات خام :

دقیقا رکورد هایی است که از دستگاه تخلیه شده و هیچگونه پردازش و محاسبه ای برای آنها  نشده است.

گزارشات کارکرد :

این مدل گزارش بر اساس قوانین محاسبات پردازش شده و خروجی آن به شما نمایش داده می شود.

شرکت افق فراویژن ارائه دهنده انواع دستگاه حضور و غیاب.

داشبورد مدیریتی تحت وب افق در حال توسعه است.

ثبت ماموریت و مرخصی هم از جمله امکاناتی است که به درخواست مشتریان بزودی در این پنل و داشبورد مدیریتی نصب می شود و تمامی پرسنل شرکت براساس چارت سازمانی این امکان را خواهند داشت که درخواست مرخصی (ساعتی ، استحقاقی ، استعلاجی ، بدون حقوق ، زایمان و …) خود را ثبت کرده و سپس تایید و یا عدم تایید را از مدیر مربوطه دریافت کنند. در آینده گزینه های بسیار کاربردی دیگری نیز به داشبورد مدیریتی حضور و غیاب افق اضافه خواهد شد.

شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام افق فرا ویژن از بروز رسانی و همچنین نسخه های جدید این نرم افزار و محصولات مرتبط با دستگاه حضور و غیاب مطلع شوید.

 

ارسال درخواست برای مشاهده دموی داشبورد مدیریتی تحت وب افق

در صورت نیاز به دمو لطفاً فرم زیر را پر کنید. 👇👇👇

    امتیاز کاربران