Skip to main content
دستگاههای حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب در هتل

By 28 نوامبر 2019آوریل 20th, 2022No Comments
دستگاه حضورغیاب برای هتل ها

بررسی لزوم استفاده از دستگاه حضورغیاب در هتل ها

لزوم استفاده از دستگاه حضور و غیاب در هتل ها زمانی آشکار می شود که هم به امنیت بیشتر نیاز داریم و هم ثبت تردد پرسنل برای محاسبه ی دستمزد ضروری است.

با استفاده از دستگاه حضور و غیاب در هتل ها می توان از امنیت کامل برخوردار بود در برخی مواقع شرایط ایجاب می کند که برخی از افراد به بخش های ویژه دسترسی داشته باشند به عنوان مثال بخش مدیریت.

در این صورت می توان با استفاده از دستگاه حضور و غیاب از تردد افراد در این مکان ها جلوگیری کرد و همچنین از ان جا که پرسنل مختلفی در یک هتل مشغول به فعالیت هستند و به صورت دوره ای افراد جدیدی به اعضای یک هتل افزوده  می شود ضروری است برای محاسبه دستمزد های اصول و راهکار مطلوبی در نظر گفته شود .

در گذشته یادداشت تردد توسط خود افراد صورت می گرفت و یا اینکه توسط یک نیروی دیگر انجام پذیرفت. هر دو روش ذکر شده دارای معایبی ویژه ای هستند به همین دلیل سبب شد است امروزه استفاده از دستگاه حضور و غیاب در هتل ها از محبوبیت بالای برخوردار باشد.

اگر یک نیروی جداگانه ای برای ثبت تردد افراد به کار گرفت شو این روش هم ناکارآمد خواهد بود و هم نیازمند هزینه گزافی است در حالی که شما می توانید به آسانی با خرید دستگاه حضور و غیاب  به قیمت مناسب از مزیت های آن برخوردار شوید. با ما در وب سایت افق فراویژن همراه باشید.

دستگاه حضور و غیاب در هتل

بهره متدی از دستگاه حضور و غیاب در هتل ها تا چه اندازه مهم است؟ آیا ارزش آن را دارد که از اینگونه دستگاه در هتل ها استفاده شود یا نه ؟

در این بخش سعی داریم با بیان اهمیت دستگاه حضور و غیاب برای هتل ها شما را یاری کنیم تا بتوانید از امکانات ارزشمند اینگونه دستگاه ها بهره مند شود. شرکت تولیدی افق فرا ویژن با بهره مندی از تیم مجرب و متخصص اینبار با یک محصول بی نظیر در خدمت شما است.

قبل از طراحی و ساخت دستگاه حضور و غیاب سعی کرده ایم پروژه های مختلف و دستگاه های همسان در سراسر جهان را مورد ارزیابی قرار دهیم و نیازهای موجود در مکان های اقامتی مختلف را هدف قرار داده تا بتوانیم محصولی را در این راستا تولید کنیم که مورد استفاده ی همه ی مکان های اقامتی قرار گیرد.

برقراری امنیت برای یک محیطی پرتردد از جمله نکات اصلی است که باید به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد.

با بهره مندی از دستگاه حضور و غیاب در هتل  به آسانی می توانید امنیت یک هتل را ارتقا دهید و همه ی تردد ها را تحت کنترل داشته باشید.

مکان های اقامتی یا هتل ها دارای بخش های ویژه ای است که همه افراد اجازه ی حضور در این مکان ها را ندارند. در این صورت با استفاده از دستگاه حضور و غیاب در هتل ها  به آسانی می توان تردد را کنترل کرده و از ورود افراد ناخواسته جلوگیری نمود.

امکانات دستگاه حضور و غیاب در هتل ها

دستگاه حضور و غیاب در هتل ها با دارا بودن امکانات زیر سبب شده است که مسئولان و مدیران بتوانند به طور کامل نظارت و مدیریت باشگاه ورزشی را به عهده بگیرند

از جمله مهمترین امکانات دستگاه حضور و غیاب در هتل ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ساده ساختن فعالیت های انجام شده
  • دارا بودن ترمینال های چندگانه
  • قابلیت مقیاس پذیر بودن همه ی  موارد
  • داشتن ماژول های گوناگون نرم افزاری
  • قابلیت ویژه ی سلف ‌سرویس برای همه ی کارکنان

یکی از مهمترین مزیت های استفاده از دستگاه حضور و غیاب در هتل آن است که به آسانی می توان بر روی نرم افزار موجود بر روی دستگاه حضور و غیاب اطلاعات جدید را اضافه و یا حذف کرد.

وجود این گزینه به شما کمک می کند که بتواند به آسانی نیروهای جدید را به اعضای خود اضافه و یا کم کنید.

دستگاه حضور و غیاب شرکت تولیدی افق فرا ویژن با دارا بودن بهترین کیفیت و کارایی می تواند یک گزینه ی مناسبی برای شما باشد.

نحوه ی استفاده از آن نیز توسط همکاران ما طی یک جلسه ی تلفنی و یا حضوری آموزش داده می شود و البته به مدت یکسال از خدمات پشتیبانی آن نیز بهره مند خواهید شد. اگر نیاز به برنامه حضور و غیاب تحت وب دارید، با ما تماس بگیرید.

امتیاز کاربران

Leave a Reply