افق فراویژن؛ ارائه دهنده انواع سیستم‌های حضور و غیاب،  کنترل تردد و گیت‌های کنترل تردد

برند دستگاه حضور و غیاب (Attendance device brand) یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در انتخاب سیستم حضوروغیاب مناسب در حوزه کاری شما است. هر چه برند معتبرتر، باکیفیت‌تر و با خدمات پشتیبانی بهتری باشد، با خیال راحت می‌توانید از خدمات آن استفاده کنیدافق فراویژن یکی از قدیمی‌ترین برند‌های دستگاه حضور غیاب در ایران است و با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه بیش از 10000 دستگاه حضور و غیاب به شرکت‌های کوچک، متوسط، بزرگ و ارگانهای دولتی فروخته است.

افق فراویژن در این 15 سال فقط متمرکز بر روی سیستم‌های ثبت تردد کارمندان بوده و به صورت تخصصی بر روی نرم افزار دستگاه حضور و غیاب و سخت افزار‌های مختلف به روزرسانی انجام داده است. بهترین برند دستگاه حضور و غیاب را از افق فراویژن بخواهید.

بهترین برند تولید کننده دستگاه حضورغیاب

بهترین دستگاه حضور غیاب باید دارای ویژگی‌هایی باشد تا به واسطه آن بتوان یک انتخاب مناسب و حرفه‌ای داشت. در ادامه به چند مورد از ویژگی‌های برترین سیستم حضور و غیاب اشاره خواهیم کرد.

در حال حاضر استفاده از سیستم کنترل تردد ، ساعت حضور و غیاب کارتی، تشخیص چهره و اثر انگشت برای ورود و خروج پرسنل در اکثر شرکت های بزرگ و کوچک، اعم از خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر کدام از این دستگاه ها برای مشاغل خاصی ، مفید و کاربردی می باشد.

برای مثال یک دفتر وکالت با تعداد 10 پرسنل نیازی به دستگاه تشخیص چهره نخواهد داشت و یک دستگاه کارتی و یا اثر انگشت بسیار کاربردی خواهد بود. همانطور برای یک کارگاه چوب یا مبلمان دستگاه اثر انگشت مناسب نخواهد بود و حتما باید این مجموعه از دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی استفاده کند.

دو شاخصه مهم در انتخاب دستگاه حضور و غیاب توجه به نرم افزارهای مربوطه و همچنین پشتیبانی و گارانتی دستگاه ها می باشد، زیرا شما یکبار دستگاه را خریداری خواهید کرد ولی سال‌ها نیاز به پشتیبانی و گارانتی مناسب خواهید داشت.

شرکتافق فرا ویژن به عنوان اولین شرکت پیشرو در گارانتی دستگاه های حضور و غیاب و ارایه بالاترین گارانتی در ایران توانسته رضایت اکثری مشتریان را در طی این سالها کسب کند و با ارایه جدیدترین نسخه های رایگان نرم افزارهای حضور و غیاب و حقوق و دستمزد نیاز مشتریان خود را برآورده کند.

دستگاه حضور و غیاب، چند وقتی است که در بین شرکت‌ ها و موسسه‌ ها راه یافته ‌اند. مزیت استفاده از این دستگاه‌ها آنقدر زیاد است که هر مدیر و مسئولی، با دیدن ویژگی‌های آن ها، سریعاً اقدام به تهیه دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد می‌کند.

در ایران نیز استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب در حال رشد است و موسسات کوچک و بزرگ به استفاده از آن‌ها روی آورده ‌اند. شرکت‌های زیادی در زمینه تولید و عرضه دستگاه های حضور و غیاب فعالیت می­‌کنند.

انتخاب از بین این دستگاه ها، کار بسیار سختی است؛ ولی در نهایت انتخاب شما بستگی به بودجه‌ ای که تمایل دارید برای این کار قرار دهید و هدف شما از استفاده از این دستگاه‌ها دارد.

عوامل مهم در انتخاب برند دستگاه حضوروغیاب

ازآنجایی‌که استفاده از سیستم کنترل تردد افراد برای نظم کارکنان و امنیت بیشتر در خیلی از شرکت‌های کوچک و بزرگ ضروری شده است، لازم است شما بهترین برند دستگاه حضور و غیاب را انتخاب کنید به همین منظور باید با عوامل مهم در تعیین کیفیت آن آشنا باشید. در ادامه این مقاله به بررسی عوامل تأثیرگذار در کیفیت برندهای دستگاه حضوروغیاب می‌پردازیم.

 گارانتی معتبر با مدت‌زمان طولانی

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی که باید در انتخاب سیستم های حضور و غیاب به آن توجه کنید، گارانتی آن است. حتی گران‌ترین سیستم حضور و غیاب هم بدون گارانتی فاقد ارزش است. دستگاهی که شما خریداری می‌کنید برای استفاده در طولانی مدت است، پس باید خدمات پس از فروش داشته باشد.

گارانتی تعویض سنسور، یکی از مهم ‌ترین بخش‌ های گارانتی این محصولات است که یکی از تعهدات شرکت افق فراویژن است.

امنیت حفظ داده‌ها

یکی از مهم‌ترین کارایی دستگاه‌های کنترل تردد، در حفظ داده‌های ورود و خروج افراد است که این اطلاعات بسیار مهم است و به همین دلیل دستگاه حضور و غیاب باید از امنیت بالایی در حفظ داده‌ها برخوردار باشد در نتیجه هک دستگاه حضور و غیاب امکان پذیر نباشد.

سرعت پردازش

یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین فاکتورهای مهم در کالاهای الکترونیکی، سرعت پردازش اطلاعات است تا بتواند حجم زیادی از داده‌ها را در زمان کوتاه پردازش کند. پس سیستم ساعت زنی و کنترل تردد هم باید از پردازش قوی برخودار باشد و داده هارا با دقت ذخیره کند.

کیفیت تصویر

در دستگاه‌های حضور و غیاب تشخیص چهره، هرچه کیفیت دوربین بیشتر باشد، تصاویر بهتری را ضبط می‌کند در نتیجه در تشخیص چهره دقت بالاتری دارد.

شرکت افق‌فراویژن با درنظرگرفتن این عوامل و باتوجه‌به بودجه شما بهترین پیشنهادها را به شما ارائه می‌دهند.

عوامل مهم در انتخاب برند دستگاه حضوروغیاب

برند‌های موجود حضور و غیاب دستگاه در بازار ایران

در ایران نیز مانند سایر نقاط جهان، دستگاه‌های حضور وغیاب و دستگاه‌های کنترل تردد، در حال همه گیر شدن هستند. برند ها و شرکت های متعددی در حال تولید و عرضه این دستگاه‌ها هستند. استفاده از دستگاه حضور و غیاب، برای دفاتر و شرکت‌ها بسیار مفید است.

همچنین دستگاه‌های کنترل تردد این اجازه را به برای مدریرت ورود و خروج حتی به بعضی از اتاق هارا برای افراد ممکن می‌کند. شرکت‌های فعال در این زمینه در ایران کم نیستند. شرکت‌هایی مثل، علم و صنعت، افق فرا ویژن و بسیاری شرکت‌های دیگر.

اما همه شرکت‌‌های عرضه کننده دستگاه حضور و غیاب و تردد و نرم افزار های مربوط به آن، بهترین خدمات را ارائه نمی­دهند و فقط برخی از شرکت‌ها خدمات متنوع و کارآمد دارند که شامل خدمات پس از فروش و نوع گارانتی و مدت آن می­شود.

نوع گارانتی در این دستگاه‌ها بسیار اهمیت دارد. شرکتی مثل شرکت افق فرا ویژن (OFV) در این زمینه نسبت به رقبا پیشتاز است.

در بین شرکت‌ های عرضه کننده دستگاه حضور و غیاب، افق فراویژن صراحتاً بر تعویض بدون قید و شرط سنسور اثر انگشت یا تشخیص چهره تاکید کرده است؛ این در حالی است که دیگر شرکت ‌ها، فقط به نوشتن چند ماه (۱۲ تا ۴۸ ماه) گارانتی بسنده کرده اند.

پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری و همچنین ارتباط دستگاه حضور و غیاب با نرم افزار هوشمند، از دیگر جنبه‌های مهمی هستند که شرکت‌های عرضه کننده این محصولات باید به آن نیز توجه کنند.

پشتیبانی باید به صورت تلفنی، اینترنتی، حضوری و یا از طریق نرم افزار‌های از راه دور (ریموت) انجام شود، تا هر مشکلی به وجود آمد، به راحتی بتوان آن را برطرف کرد.

شماره تلفن ‌پشتیبانی باید به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشتریان این دستگاه‌ها باشند. شرکت افق فرا ویژن با در نظر گرفتن خدمات پشتیبانی، توانسته است میزان رضایت بیشتری از طرف مشتریان به دست بیاورد. 

چه فاکتور هایی در انتخاب برند سیستم حضور و غیاب اثر گذار است؟

روش های ثبت تردد، قیمت، گارانتی و پشتیبانی، سرعت پردازش داده و کیفیت تجهیزات

آیا شرکت های ایرانی دستگاه حضور و غیاب تولید می‌کنند؟

بله، با توجه به رشد تکنولوژی شرکت های داخلی مانند افق فراویژن دستگاه هایی با کیفیت برابر با نمونه های خارجی تولید می‌کنند.