برند دستگاه حضور و غیاب

بهترین برند دستگاه حضور و غیاب کدام برند است؟ افق فرا ویژن یکی از قدیمی‌ترین برند‌های دستگاه حضور غیاب در ایران است و با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه بیش از 10000 دستگاه حضور و غیاب به شرکت‌های کوچک، متوسط، بزرگ و ارگانهای دولتی فروخته است.

افق فراویژن در این 15 سال فقط متمرکز بر روی سیستم‌های ثبت تردد کارمندان بوده و به صورت تخصصی بر روی نرم افزار دستگاه حضور و غیاب و سخت افزار‌های مختلف به روزرسانی انجام داده است. بهترین برند دستگاه حضور و غیاب را از افق فراویژن بخواهید.

بهترین برند تولید کننده دستگاه حضورغیاب

بهترین دستگاه حضور غیاب باید دارای ویژگی‌هایی باشد تا به واسطه آن بتوان یک انتخاب مناسب و حرفه‌ای داشت. در ادامه به چند مورد از ویژگی‌های برترین سیستم حضور و غیاب اشاره خواهیم کرد.

در حال حاضر جهت کنترل تردد ورود و خروج پرسنل از ساعت حضور و غیاب کارتی، تشخیص چهره و اثر انگشت استفاده می شود. هر کدام از این دستگاه ها برای مشاغل خاصی ، مفید و کاربردی می باشد.

برای مثال یک دفتر وکالت با تعداد 10 پرسنل نیازی به دستگاه تشخیص چهره نخواهد داشت و یک دستگاه کارتی و یا اثر انگشت بسیار کاربردی خواهد بود. همانطور برای یک کارگاه چوب یا مبلمان دستگاه اثر انگشت مناسب نخواهد بود و حتما باید این مجموعه از دستگاه ساعت زنی تشخیص چهره استفاده کند.

دو شاخصه مهم در انتخاب دستگاه حضور و غیاب توجه به نرم افزارهای مربوطه و همچنین پشتیبانی و گارانتی دستگاه ها می باشد، زیرا شما یکبار دستگاه را خریداری خواهید کرد ولی سال‌ها نیاز به پشتیبانی و گارانتی مناسب خواهید داشت.

افق فرا ویژن به عنوان اولین شرکت پیشرو در گارانتی دستگاه های حضور و غیاب و ارایه بالاترین گارانتی در ایران توانسته رضایت اکثری مشتریان را در طی این سالها کسب کند و با ارایه جدیدترین نسخه های رایگان نرم افزارهای حضور و غیاب و حقوق و دستمزد نیاز مشتریان خود را برآورده کند.

بهترین برند‌های دستگاه‌های حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب، چند وقتی است که در بین شرکت‌ ها و موسسه‌ ها راه یافته ‌اند. مزیت استفاده از این دستگاه‌ها آنقدر زیاد است که هر مدیر و مسئولی، با دیدن ویژگی‌های آن ها، سریعاً اقدام به تهیه دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد می‌کند.

در ایران نیز استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب در حال رشد است و موسسات کوچک و بزرگ به استفاده از آن‌ها روی آورده ‌اند. شرکت‌های زیادی در زمینه تولید و عرضه دستگاه های حضور و غیاب فعالیت می­‌کنند.

انتخاب از بین این دستگاه ها، کار بسیار سختی است؛ ولی در نهایت انتخاب شما بستگی به بودجه‌ ای که تمایل دارید برای این کار قرار دهید و هدف شما از استفاده از این دستگاه‌ها دارد.

برند‌های موجود حضور و غیاب دستگاه در بازار ایران

در ایران نیز مانند سایر نقاط جهان، دستگاه‌های حضور وغیاب و دستگاه‌های کنترل تردد، در حال همه گیر شدن هستند. برند ها و شرکت های متعددی در حال تولید و عرضه این دستگاه‌ها هستند.

استفاده از دستگاه حضور و غیاب، برای دفاتر و شرکت‌ها بسیار مفید است.

همچنین دستگاه‌های کنترل دسترسی نیز در این زمینه تولید می‌شوند، که برای محدود کردن دسترسی افراد به برخی اتاق‌ ها استفاده می‌شوند.

شرکت‌های فعال در این زمینه در ایران کم نیستند. شرکت‌هایی مثل، علم و صنعت، افق فرا ویژن و بسیاری شرکت‌های دیگر.

اما همه شرکت‌‌های عرضه کننده دستگاه حضور و غیاب و تردد و نرم افزار های مربوط به آن، بهترین خدمات را ارائه نمی­دهند.فقط برخی از شرکت‌ها خدمات متنوع و کارآمد دارند که شامل خدمات پس از فروش و نوع گارانتی و مدت آن می­شود.

نوع گارانتی در این دستگاه‌ها بسیار اهمیت دارد. شرکتی مثل شرکت افق فرا ویژن (OFV) در این زمینه نسبت به رقبا پیشتاز است.

گارانتی تعویض سنسور، یکی از مهم ‌ترین بخش‌ های گارانتی این محصولات است.

در بین شرکت‌ های عرضه کننده دستگاه حضور و غیاب، افق فراویژن صراحتاً بر تعویض بدون قید و شرط سنسور اثر انگشت یا تشخیص چهره تاکید کرده است؛ این در حالی است که دیگر شرکت ‌ها، فقط به نوشتن چند ماه (۱۲ تا ۴۸ ماه) گارانتی بسنده کرده اند.

پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری این سیستم حضور و غیاب هوشمند، از دیگر جنبه‌های مهمی هستند که شرکت‌های عرضه کننده این محصولات باید به آن نیز توجه کنند.

پشتیبانی باید به صورت تلفنی، اینترنتی، حضوری و یا از طریق نرم افزار‌های از راه دور (ریموت) انجام شود، تا هر مشکلی به وجود آمد، به راحتی بتوان آن را برطرف کرد.

شماره تلفن ‌پشتیبانی باید به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشتریان این دستگاه‌ها باشند. شرکت افق فرا ویژن با در نظر گرفتن خدمات پشتیبانی، توانسته است میزان رضایت بیشتری از طرف مشتریان به دست بیاورد. 

5/5 - (5 امتیاز)