افق فراویژن؛ ارائه دهنده انواع سیستم‌های حضور و غیاب،  کنترل تردد و گیت‌های کنترل تردد  برای حضور و غیاب  و  حضور  و غیاب آنلاین

در این مقاله به سوالات متداول دستگاه حضور و غیاب پاسخ داده ایم تا کاربران راحت تر بتوانند خرید خود را انجام دهند. پاسخ به سوال در رابطه با خرید دستگاه

حضور و غیاب به شما کمک می‌کند تا بدون مشکل یک خرید حرفه‌ای را تجربه کنید. سیستم‌های حضور و غیاب دارای انواع مختلفی از قبیل سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی، دستگاه ثبت حضور و غیاب تشخیص چهره، دستگاه حضور و غیاب کارتی و غیره است. با سوالات مهم در رابطه با دستگاه حضور و غیاب با ما همراه باشید.

هنوز هم پرسش‌های بیشتری دارید؟ مشکلی نیست. در اینجا تعدادی پرسش و پاسخ مطرح شده است که می‌تواند به تصمیم‌گیری شما کمک کند.

سوالات متداول دستگاه حضور و غیاب شرکت افق فراویژن

پرسش: تفاوت سیستم حضورو غیاب با کارت ها و ساعت‌های مخصوص ثبت ورود و خروج سنتی چیست؟

پاسخ: بزرگترین تفاوت آن است که همه چیز دیجیتال و خودکار شده است. کارت ها و ساعت‌های ثبت ورود و خروج سنتی نیاز به ورود همه اطلاعات بصورت دستی دارند. سیستم حضور و غیاب به فشردن فقط یک دکمه نیاز دارند. شرکت افق فراویژن بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات دستگاه حضور و غیاب در ایران.

با این کار همه‌ی اطلاعات بطور خودکار در نرم افزار شما همگام می‌شود. سپس این نرم افزار بطور مستمر با راه حل تسویه مالی شما یکپارچه می‌شود.

این امر ورود اطلاعات دستی و ثبت وقایع بر اساس حدس و گمان را حذف می‌کند.

پرسش: کدام ساعت‌های مخصوص ثبت ورود و خروج با سیستم حضور و غیاب سازگارند؟

پاسخ: دیگر هیچ ساعت مخصوص ثبت ورود و خروج ساده ای وجود ندارد. ساعت‌های ورود و خروج امروزی، زمان را به روش‌های مختلف جمع‌آوری می‌کنند که عبارتند از:

کارت های پانچ، کارت‌های ضربه ای مغناطیسی، بارکدها، بیومتریک ها و پین ها مانند اثرات انگشت ها یا اسکن چهره ها.

سوال: کدام شرکت حضور و غیاب مناسب است؟

برندهای مختلفی در حال حاضر اقدام به تولید دستگاه حضور و غیاب می‌کند که از جمله این برندها می‌توان به برند دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن اشاره کرد.

پرسش: آیا تفاوتی بین سیستم حضورو غیاب و سیستم بیومتریک وجود دارد؟

پاسخ: هر سیستم زمان و حضورو غیاب که با ساعت مخصوص ثبت ورود و خروج بیومتریک کار کند، یک سیستم بیومتریک محسوب می‌شود.

از آنجا که تقریباً همه‌ی راهکارهای حضور و غیاب که با ساعت‌های ثبت ورود و خروج فیزیکی کار می‌کنند، گزینه های بیومتریک را نیز ارایه می‌دهند، تفاوتی بسیار جزیی بین این دو وجود دارد.

معمولاً کسب و کارهایی از ساعت‌های ثبت ورود و خروج بیومتریک استفاده می‌کنند که نگران ثبت دقیق زمان‌ها توسط کارمندان خود هستند.

تنها سیستم‌های زمان و حضور و غیاب که گزینه های بیومتریک ندارند آنهایی هستند که ساعت‌های ثبت ورود و خروج بیومتریک را ترکیب نکرده اند و بجای آن بر دستگاه‌های موبایل و کامپوترها برای ثبت آغاز و پایان کار کارکنان وابسته هستند.

با این وجود امروزه حتی برخی از این سیستم‌ها اسکنرهای اثر انگشت را پیشنهاد می‌کنند که به کامپیوترها وصل می‌شوند یا از برنامه‌هایی استفاده می‌کنند که عکس کارکنان را از طریق یک دوربین کامپیوتری بعنوان روشی برای ترکیب گزینه های بیومتریک می‌گیرد.

پرسش: آیا مجبور به استفاده از یک ساعت ثبت ورود و خروج با سیستم‌های حضور و غیاب هستید؟

پاسخ: خیر. برخی کسب و کارها ترجیح می‌دهند ساعت کاری کارکنان را از طریق یک کامپیوتر، با برنامه حضور و غیاب کاربردی موبایل یا تلفن ثبت کنند.

استفاده نکردن از یک ساعت ورود و خروج می‌تواند هزینه‌ها را کاهش دهد زیرا ساعت‌های ورود و خروج می‌توانند هر قیمتی از کم تا خیلی زیاد داشته باشند. برای اطلاع از قیمت دستگاه کنترل تردد همین حالا با ما تماس بگیرید.

پرسش: آیا سیستم‌های حضور و غیاب فقط برای کسب و کارهایی با کارکنان ساعتی خوب هستند؟

پاسخ: اگر چه بنظر می رسد سیستم‌های زمان و حضور و غیاب فقط برای کسب و کارهایی با کارکنان ساعتی مناسب هستند اما کسب و کارهایی با کارکنان حقوق پرداختی نیز می‌توانند از مزایای این سیستم‌ها بهره مند شوند.

داشتن سیستمی که بتواند پیگیری کند کارکنان چه مدت روی یک پروژه‌ی خاص کار می‌کنند می‌تواند به پروژه‌های کاری کمک کند.

علاوه بر آن کسب و کارهایی با کارکنان حقوق ماهیانه می‌توانند از جنبه های مدیریت پرداخت‌های ساعتی نیز بهره مند شوند.

پرسش: سیستم‌های زمان و حضور و غیاب چگونه برای کارکنان از راه دور کار می‌کند؟

پاسخ: این سیستم‌ها می‌توانند از تکنولوژی GPS برای مانیتور کارکنان از راه دور از طریق موبایل استفاده کنند. برخی سیستم‌ها از حصار جغرافیایی دیجیتال استفاده می‌کنند،

تا موقعیت مکانی‌ای که کارکنان می‌توانند ساعات آغاز و پایان کار را ثبت کنند محدود نمایند. در حالیکه برخی دیگر، از مکان جغرافیایی برای ثبت دقیق جاییکه کارکنان باید آغاز و پایان کار را ثبت کنند، استفاده می‌کنند.

علاوه بر آن سیستم‌ها از مکان جغرافیایی برای پیگیری کارکنان در طول روز استفاده می‌کنند نه فقط برای اینکه بدانند آنها کی شیفت های خود را آغاز کرده و خاتمه می‌دهند.

پرسش: چگونه سیستم‌های حضور و غیاب با سیستم‌های لیست حقوق یکپارچه می‌شوند؟

پاسخ: سیستم‌های حضور و غیاب با اجازه دادن به شما برای انتقال داده‌های زمانی در برنامه‌ی لیست حقوقی با فشردن یک دکمه،‌ با سیستم‌های لیست حقوق ادغام و یکپارچه می‌شوند.

این کار خط و جریانات کل فرآیند لیست حقوق را کاهش می‌دهد.

پرسش: یک سیستم‌ حضور و غیاب چگونه پرداخت زمان مرخصی را مدیریت می‌کنند؟

پاسخ: یک سیستم‌ حضور و غیاب به چندین روش پرداخت‌های ساعتی را مدیریت می‌کند. اول اینکه آنها می‌توانند پیگیری کنند که چقدر زمان مرخصی توسط کارکنان ایجاد و مصرف شده است.

همچنین این سیستم‌ها می‌توانند مجموع زمان بیماری، تعطیلات، عزاداری و هرگونه زمان مرخصی دیگری را پیگیری کنند.

برخی سیستم‌های حضور و غیاب نیز به فرآیند درخواست و تأیید رسیدگی می‌کنند. این به کارکنان اجازه می‌دهد تا مستقیماً در سیستم درخواست مرخصی کنند و مدیران نیز می‌توانند آن درخواست ها را تایید یا رد کنند. فروش دستگاه حضور و غیاب با کیفیت عالی و مناسب را از ما بخواهید. سوالات دستگاه حضور و غیاب گسترده و متنوع است. اگر دوست دارید به سوالات بیشتری در رابطه با انواع دستگاه حضور و غیاب پاسخ دهیم کافی است با ما تماس بگیرید.

در صورتی که سوال کاربر در این مقاله نوشته نشده بود، چه راهکاری پیشنهاد می شود؟

اصلا نگران نباشید! می توانید با کارشناسان افق فراویژن ارتباط تلفنی یا پیامی داشته باشید.

چگونه به پاسخ های سوالات متداول افق فراویژن اطمینان کنیم؟

افق فراویژن بالغ بر 10 سال سابقه تولید دستگاه حضور و غیاب را دارد، در نتیجه پاسخ های معتبر و درستی را به شما ارائه خواهد داد.

به این نوشته امتیاز دهید
شرکت افق فرا ویژن