قیمت نرم افزار حضور و غیاب

افق فراویژن » دستگاه حضور و غیاب » قیمت نرم افزار حضور و غیاب

قیمت نرم افزار حضور غیاب یکی از مهمترین دغدغه های خریداران این محصول می باشد که شرکت افق با ارائه قیمت های مناسب به این موضوع رسیدگی کرده است.

تاکنون به این موضوع فکر کرد اید که چه میزان مشکلات در بحث حقوق و دستمزد برای پرسنل شرکت شما رخ داده است؟ جالب است بدانید بیش از 70% مشکلات در مدیریت حقوق و دستمزد شرکت ها به علت نداشتن یک نرم افزار قوی مدیریت حضور و غیاب است. با وجود این درصد بالا کمتر از 30 % شرکت ها دارای یک سیستم نرم افزاری حضور غیاب برای پرسنل خود می باشند.

قیمت نرم افزار حضورغیاب

با استفاده از تکنولوژی های جدید و کار با نرم افزار های حضور و غیاب در سیستم اداری شرکت ها مدیران سازمان های بزرگ و کوچک می توانند ساعت های کاری بسیاربیشتر و مفید تری را برای سازمان خود به ارمغان بیاورند.

معرفی نرم افزار حضور غیاب افق

نرم افزار حضور غیاب افق یکی از کامل ترین و جامع ترین سیستم های حضور غیاب را برای مدیران به ارمغان می آورد. شرکت افق این دستگاه ها را با برند OFV در سه مدل حضور و غیاب تشخیص چهره ، حضور و غیاب اثر انگشتی و حضور غیاب کارتی عرضه کرده است. یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزار حضور غیاب شرکت افق دارا بودن داشبورد مدیریتی تحت وب می باشد. این داشبورد به شما کمک می کند که اطلاعات تمامی کارمندانتان را در یک صفحه مشخص داشته باشید و با یک نگاه کلی به اطلاعات جامع و کاملی دست یابید. برای مثال با نگاه به نمودار متوجه می شوید که مثلا در این ماه از سال 96 سبت به ماه قبل چه مقدار کسر کار و یا چه مقدار اضافه کار وجود داشته است و … .

قیمت انواع نرم افزارهای حضور و غیاب

مزیت های نرم افزار حضور غیاب

  • ورود و خروج کارکنان به صورت دقیق چک می شود.
  • وجود دستگاه حضور و غیاب باعث نظم سازمان می شود.
  • خرید این دستگاه به معنای خرید زمان با قیمت ارزان است.
  • بررسی کامل اضافه کار اول وقت و آخر وقت.
  • سهولت محاسبه حقوق و دستمزد.
  • عدم وجود خطلا در محاسبه کارکرد و ورود و خروج.
  • نگهداری آرشیو کاملی از ورود و خروج پرسنل.

همانطور که می‌دانیم انواع دستگاه‌های حضور و غیاب موجود در بازار طیف وسیع و متنوعی را شامل می‌شود. به سبب همین تنوع، این دستگاه‌ها نیز طیف قیمتی گسترده‌ای را دارند.

علت این تفاوت قیمت‌ها را می‌توان در عملکرد، متریال استفاده شده در دستگاه و به روز بودن فناوری و تکنولوژی دستگاه جست و جو کرد. در ادامه مقاله قیمت دستگاه حضور و غیاب با ما همراه باشید.

با توجه به نیاز کاربران انواع مختلف ایرانی و خارجی دستگاه حضور و غیاب در بازار موجود می‌باشد که شامل نوع رمزی، کارتی، اثر انگشتی و تشخیص چهره و دما می‌شود.

با توجه به این تنوع موجود در عملکرد دستگاه‌های حضور و غیاب و همچنین تنوع در برندها و کیفیت‌های مختلف دستگاه‌ها قیمت‌ها نیز متفاوت می‌باشد‌.

برای مثال مشخص است که نوع کامل این دستگاه که شامل تمامی قابلیت‌های ذکر شده می‌باشد بسیار قیمت بالا‌تری نسبت به دستگاهی که دارای تنها یکی از آن قابلیت‌ها می‌باشد، دارد. یا اینکه نوعی از دستگاه که قابلیت تشخیص چهره دارد از نوع کارتی یا رمزی گران قیمت‌ تر می‌باشد.

ارزان‌ترین نرم افزار حضور و غیاب

ارزان‌ترین نرم افزار حضورو غیاب را می‌توان نرم افزار افق فراویژن در نظر گرفت.

لیست قیمت نرم افزار افق فراویژن

برای مشاهده لیست تعرفه نرم افزار حضور و غیاب کافی است وارد وب سایت افق فراویژن شوید.

4.7/5 - (6 امتیاز)