افق فراویژن؛ ارائه دهنده انواع سیستم‌های حضور و غیاب،  کنترل تردد و گیت‌های کنترل تردد

قیمت نرم افزار حضور غیاب(The price of attendance software) یکی از مهمترین دغدغه های خریداران این محصول می باشد که شرکت افق فراویژن با ارائه قیمت های مناسب به این موضوع رسیدگی کرده است.

تاکنون به این موضوع فکر کرد اید که چه میزان مشکلات در بحث حقوق و دستمزد برای پرسنل شرکت شما رخ داده است؟ جالب است بدانید بیش از 70% مشکلات در مدیریت حقوق و دستمزد شرکت ها به علت نداشتن یک نرم افزار قوی مدیریت حضور و غیاب است. با وجود این درصد بالا کمتر از 30 % شرکت ها دارای یک سیستم نرم افزاری حضور غیاب برای پرسنل خود می باشند. توجه داشته باشید که انواع نرم افزار حضور و غیاب قیمت‌‌های متفاوتی دارد.

با استفاده از تکنولوژی های جدید و کار با نرم افزار های حضور و غیاب در سیستم اداری شرکت ها مدیران سازمان های بزرگ و کوچک می توانند ساعت های کاری بسیاربیشتر و مفید تری را برای سازمان خود به ارمغان بیاورند.

عوامل تاثیرگذار در قیمت نرم افزار حضور و غیاب

عوامل و موارد گوناگونی وجود دارد که می‌تواند در قیمت نهایی نرم افزار حضور و غیاب تاثیرگذار باشد که از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

نوع لایسنس نرم افزار

لایسنس نرم افزار حضور و غیاب یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در قیمت نهایی محصول داشته باشد. برای اطلاع از نوع لایسنس و مدت زمان لایسنس کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

نوع پلتفرم نرم افزاری

نرم افزارهای حضور و غیاب می‌توانند در چند بستر ارائه شوند. نرم افزار حضور و غیاب ابری، نرم افزار حضور و غیاب تحت وب، نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز و… . نوع پلتفرم نرم افزار تاثیر بسیار زیادی در قیمت نهایی نرم افزار خواهد داشت.

برای لیست قیمت و همچینن دریافت راهنمایی خرید نرم افزار حضور و غیاب با ما تماس بگیرید.

معرفی نرم افزار حضور غیاب افق

نرم افزار حضور غیاب افق فراویژن یکی از کامل ترین و جامع ترین سیستم های حضور غیاب را برای مدیران به ارمغان می آورد. شرکت افق این دستگاه ها را با برند OFV در سه مدل حضور و غیاب تشخیص چهره ، حضور و غیاب اثر انگشتی و حضور غیاب کارتی عرضه کرده است. یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزار حضور غیاب شرکت افق دارا بودن داشبورد مدیریتی تحت وب می باشد. این داشبورد به شما کمک می کند که اطلاعات تمامی کارمندانتان را در یک صفحه مشخص داشته باشید و با یک نگاه کلی به اطلاعات جامع و کاملی دست یابید. برای مثال با نگاه به نمودار متوجه می شوید که مثلا در این ماه از سال 96 سبت به ماه قبل چه مقدار کسر کار و یا چه مقدار اضافه کار وجود داشته است و … . بهترین نرم افزار حضور و غیاب گوشی را از ما بخواهید.

علت این تفاوت قیمت‌ها را می‌توان در عملکرد، متریال استفاده شده در دستگاه و به روز بودن فناوری و تکنولوژی دستگاه جست و جو کرد. در ادامه مقاله قیمت دستگاه حضور و غیاب با ما همراه باشید.

با توجه به نیاز کاربران انواع مختلف ایرانی و خارجی دستگاه حضور و غیاب در بازار موجود می‌باشد که شامل نوع رمزی، کارتی، اثر انگشتی و تشخیص چهره و دما می‌شود.

با توجه به این تنوع موجود در عملکرد دستگاه‌های حضور و غیاب و همچنین تنوع در برندها و کیفیت‌های مختلف دستگاه‌ها قیمت‌ها نیز متفاوت می‌باشد‌. با دستگاه یا استفاده از نرم افزار حضور و غیاب بدون دستگاه می‌تواند کارکرد مناسبی داشته باشد.

برای مثال مشخص است که نوع کامل این دستگاه که شامل تمامی قابلیت‌های ذکر شده می‌باشد بسیار قیمت بالا‌تری نسبت به دستگاهی که دارای تنها یکی از آن قابلیت‌ها می‌باشد، دارد. یا اینکه نوعی از دستگاه که قابلیت تشخیص چهره دارد از نوع کارتی یا رمزی گران قیمت‌ تر می‌باشد. برای اطلاع از انواع نرم افزار حضور و غیاب و همچنین اطلاع دقیق از مزیت‌های نرم افزار حضور و غیاب و مزایای دستگاه حضور و غیاب کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید.

ارزان‌ترین نرم افزار حضور و غیاب

ارزان‌ترین نرم افزار حضورو غیاب را می‌توان نرم افزار افق فراویژن در نظر گرفت.

لیست قیمت نرم افزار افق فراویژن چگونه می‌توان دریافت کرد؟

برای مشاهده لیست تعرفه نرم افزار حضور و غیاب کافی است وارد وب سایت افق فراویژن شوید.