Skip to main content

نرم افزار کنترل تردد

نرم افزارهای کنترل تردد برای نظم بخشیدن و  کنترل تردد به مکانهای خصوصی و عمومی می باشد. در واقع ما با نرم­ افزارهای تخصصی بر آن هستیم که به مدیران کمک کنیم تا به مکانهای مهم و مورد توجه خود نظم دهند.

تمامی این نرم افزارهای کنترل تردد نیازمند سخت افزارهایی می باشد که با ترکیب هر دوی آنها بتوانیم به هدف خود برسیم برخی از این سخت افزار ها : گیت کنترل تردد، دستگاه حضور و غیاب، راهبند عبور خودرو ، قفل های برقی مرتبط می باشد. با افق فراویژن همراه باشید. 

نرم افزارهای کنترل تردد

شرکت افق فرا ویژن ارائه دهنده انواع نرم افزارهای سیستم کنترل تردد در ایران میباشد که پیشنهاد میکنیم برای مشاهده خصوصیات و کسب اطلاعات کامل مربوط به نرم افزار ، بر روی نام آن کلیک نمایید.

نرم افزار سیستم کنترل تردد خودرو

سیستم کنترل تردد خودرو افق فرا ویژن در سه سطح کنترل تردد خودرو با کارت های برد کوتاه ، سیستم کنترل تردد خودرو با تگ های برد بلند و سیستم کنترل تردد خودرو پلاک خوان ، مدیریت ورود و خروج خودرو را در پارکینگ های عمومی و خصوصی به عهده میگیرد.

نرم افزار کنترل تردد خودرو

نرم افزار کنترل تردد افراد

نرم افزار کنترل تردد افراد به همراه دستگاه کنترل تردد و تجهیزات و ملزومات ویژه ای به شما کمک میکند ورود و خروج افراد را در مکانهای مهم و خاص کنترل کنید. نرم افزار کنترل تردد امکان ایجاد دسترسی مجاز و محدودیت در تردد را برای شما فراهم میکند.

نرم افزار کنترل تردد افراد

نرم افزار حضور و غیاب

مدیریت ورود و خروج ، اضافه کار و کسر کار ، ماموریت و مرخصی و ... در نرم افزار رایگان حضور و غیاب افق فرا ویژن شما را شگفت زده خواهد کرد. بیش از ١٤ مدل گزارش تمامی نیاز های شما برای صدور فیش حقوق و دستمزد نیز فراهم میکند.

نرم افزار حضور و غیاب

نرم افزار کنترل تردد رستوران و سلف

کنترل تعداد غذاهای دریافتی برای پرسنل و میهمانان و همچنین صدور فیش غذا توسط فیش پرینتر و یکپارچگی آن با سیستم حضور و غیاب ، مدبریت آشپزخانه هر شرکت و سازمانی را به راحتی میسر خواهد کرد. شما امکان انتخاب غذا ، دسر و نوشیدنی را در این سیستم خواهید داشت.

نرم افزار کنترل تردد رستوران

نرم افزار کنترل تردد همایش

مدیریت تردد میهمانان در همایش ها اعم از ثبت نام ، کنترل ورود و خروج ، هدایا ، سلف و پذیرایی ؛ باعث احترام به میهمانان و دریافت گزارشات دقیق و حرفه ای میشود. ارسال پیامک های خوش آمد گویی و همچنین استفاده از تجهیزات مدرن ، سیستم تردد را از حالت سنتی به مدرن تبدیل خواهد کرد.

نرم افزار کنترل تردد همایش

نرم افزار کنترل تردد باشگاه ورزشی

مدیریت بر پرداخت های ورزشکاران و کنترل کمد های ورزشی و همچنین نمایش تعداد جلسات باقیمانده و ارسال پیامک بر روی تلفن همراه ورزشکاران و مدیر باشگاه برخی از قابلیت های نرم افزار کنترل تردد ورزشکاران در باشگاه ورزشی می باشد و قابلیت تفکیک در سانس های بانوان و آقایان را نیز داراست.

نرم افزار مدیریت باشگاه

راهنمای تصویری نرم افزار

با مراجعه به صفحه راهنمای تصویری نرم افزار می توانید به آموزش و نحوه کار با نرم افزارهای کنترل تردد افق فرا ویژن دسترسی پیدا کنید که به صورت کاملا ساده و تصویری برای مشتریان عزیز آماده شده است.

داشبورد مدیریتی افق

داشبورد مدیریتی افق ، نرم افزاری تحت وب می باشد که برای مشاهده گزارشات راهبردی نرم افزار حضور و غیاب و اخذ تصمیمات مدیریتی کاربرد دارد. با استفاده از داشبورد مدیریتی افق میتوانید عملکرد سازمان خود مورد بررسی قرار دهید.

نرم افزار حقوق و دستمزد

بدون محدودیت در تعریف اضافات و کسورات و محاسبه اتوماتیک انتقال کل کارکرد ، اضافه کار و کسر کار در این نرم افزار باعث می شود شما به سادگی فیش حقوق و دستمزد پرسنل خود را به راحتی و در زمان بسار کم صادر کنید.

اطلاعات بیشتر

درباره نرم افزارهای حضوریار افق

بیشتر بدانید

٤٥٨٩٢ ٠٢١

4.7/5 - (3 امتیاز)