اخبار افق فرا ویژن

دستگاه حضور و غیاب دانش آموزان

توسط 30 آگوست 2018 مارس 13th, 2021 بدون نظر
حضورغیاب دانش آموزان

اتوماسیون حضور و غیاب دانش آموزان

بسیاری از مدارس کشور در حال هوشمند سازی هستند و یکی از ارگانهای مهم هوشمند سازی حضور و غیاب دانش آموزان در مدارس می باشد . در مدارس ابتدایی و دبیرستان دستگاه حضور و غیاب بسیار مورد استفاده قرار میگیرد .

در مدارس ابتدایی بیشتر از اتوماسیون حضور و غیاب اثر انگشت استفاده میشود ، نرم افزار حضور و غیاب مدارس با نرم افزار مدیریت ورود و خروج پرسنل متفاوت هست و شرکت افق فرا ویژن گزارشات ویزه ای به صورت اختصاصی برای والدین تهیه و تولید کرده است .

چطور ورود و خروج فرزندمان را در مدارس کنترل کنیم ؟

دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار های مربوط به ورود و خروج دانش آموزان این امکان را میدهد که به غیر از اینکه مدیران و معلمان حضور و غیاب را به صورت هوشمند و در قالب اتوماسیون چک کنند .

والدین نیز زمان ورود و خروج فرند خود را بتوانند به دریافت پیامک چک کنند .

اتوماسیون حضور و غیاب دانش آموزان به همین منظور تهیه و تولید شده است که شما بتوانید از راه دور زمان ورد و خروج فرند و دانش آموزان را کنتزل کزده و مدیران نیز حضور و غیبت دانش آموزان را چک کنند .

شما میتوانید برای دریافت دموی نرم افزار حضور و غیاب با کارشناسان شرکت افق فرا ویژن تماس بگیرید .

حضور و غیاب مدارس

آیا با دستگاه حضور و غیاب میتوانیم دانش آموزان و پرسنل را چک کنیم ؟

در صورت تصمیم به خرید اتوماسیون حضور و غیاب مدارس برای دانش آموزان شما میتوانید با یک دستگاه هم ورود و خروج دانش آموزان را کنترل کنید و هم ورود و خروج پرسنل مدرسه را کنترل کرده و در انهای روز یا ماه گزارشات کامل دریافت کنید .

مقالات مرتبط با دستگاه حضور و غیاب

در صورت نیاز به مشاهده دموی نرم افزار با کارشناسان ما تماس بگیرید ، در صورت استعلام قیمت دستگاه حضور و غیاب به فروشگاه اینترنتی افق فرا ویژن مراجعه نمایید .