Skip to main content

سیستم کنترل تردد افراد

سیستم کنترل تردد افراد جهت کنترل ورود و خروج افراد در مکانهای ویژه و خاص همانند اتاق سرورها ، آزمایشگاهها، مکانهای امنیتی و … مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این سیستم دارای تجهیزات و ملزومات ویژه ای است که توسط آنها می توان این کنترل را انجام داد. سیستم کنترل تردد افراد شامل سخت افزار و نرم افزار های ویژه ای است که در زیر اطلاعات مختصری در این مورد می دهیم.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در مورد سیستم کنترل تردد افراد با شماره ٥ رقمی شرکت در ساعات اداری تماس گرفته و یا در ساعات غیر اداری با شماره ۰۹۱۲۶۴۰۳۱۶۰ در تلگرام ارتباط برقرار کنید.

1

دستگاه کنترل تردد

این دستگاه که شامل سیستم های کنترل تردد تشخیص چهره ، اثر انگشت و یا کارتی می باشد که می تواند مدلهای متفاوتی از شناسایی را در بر گیرد برای امنیت بالاتر می توان به صورت ترکیبی از تشخیص چهره + اثر انگشت و یا اثر انگشت + کارت استفاده کرد.
2

گیت کنترل تردد

در برخی از مکانها مثل ورودی سازمان ها و یا ورودی اماکن خاص که درب و مانعی وجود ندارد از سیستم کنترل تردد به همراه گیت های مخصوص استفاده می شود برای اطلاعات بیشتر می توانید به بخش گیت های کنترل تردد مدل ٦٠٠٠ مراجعه بفرمایید.
3

قفل های برقی

دستگاه کنترل تردد زمانی که قرار است برای کنترل ورود و خروج افراد ار یک درب چوبی، شیشه ای، آهنی یا اپتیکال نصب شودئ نیاز به قفل برقی مرتبط دارد که این قفل ها در مدل های زبانه برقی، مگنت و .... ارائه شده است.
4

نرم افزار کنترل تردد

این نرم افزار مدیریت می کند که در چه زمانی چه شخصی اجازه ورود دارد و براساس Timetable که در برنامه قابل طراحی و پیاده سازی است می توانید مشخص کنید که هر شخصی در چه روز و چه ساعتی می تواند از دستگاه استفاده کند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزار کنترل تردد افراد میتوانید به صفحه مربوطه مراجعه بفرمائید و جهت مشاهده تمامی نرم افزارها می بایست به صفحه نرم افزارهای کنترل تردد مراجعه کنید.

دفتر خود را با یک انگشت اداره کنید

با ابزارهای نظارتی ، کنترلی ، مدیریتی و امنیتی افق فرا ویژن کار سختی نیست.

سیستم کنترل تردد افراد - اتوماسیون اداری
2/5 - (1 امتیاز)