اخبار افق فرا ویژن

گیت های کنترل تردد

توسط 19 فوریه 2018 فوریه 22nd, 2021 بدون نظر
گیت کنترل تردد

گیت های کنترل تردد افق فرا وِیژن، در دو دسته مجهز به سیستم کنترل تردد و بدون سیستم کنترل تردد، قابل ارائه می باشند. این گیت ها منحصرا در کشور کره جنوبی برای شرکت افق طراحی شده اند که از نظر زیبایی، طول عمر، کارایی و دیگر ویژگی ها مزیت بسیار بالاتری نسبت به گیت های موجود در بازار ایران دارند.

کنترل تردد

دسته بندی گیت های کنترل تردد

گیت های فروشگاهی :

این گیت ها در فروشگاه های بزرگ و کوچک کاربرد فراوانی دارند. در فروشگاه ها از انواع گیت هایی که شرکت افق فرا ویژن دارا می باشد، می توان استفاده نمود.

گیت های باله ای :

این نوع گیت ها به شکل مکمل در کنار سایر گیت ها جهت عبور ویلچر، وسایل و تخت استفاده می شود. طراحی کارآمد و جذاب این گیت ها باعث شده از محبوبیت خوبی برخوردار باشند. این گیت ها قابلیت باز شدن دهانه تا 1 متر با یک گیت و تا 2 متر با 2 گیت را دارا می باشند.

انواع گیت کنترل تردد

گیت های شیشه ای :

تاکنون گیت های شیشه ای را از نزدیک دیده اید؟ براستی که در صنعت ساخت گیت های کنترل تردد ، این نوع گیت ها جزو شاهکار ها محسوب می شود. از مهمترین مزیت های این گیت ها می توان به قابلیت انعطاف بالا، امکانات پیشرفته، امنیت بسیار قوی و قابلیت اتصال به کامپیوتر نام برد.

گیت های میله ای :

گیت های کنترل تردد میله ای به منظور کنترل مکان های شلوغ استفاده می شود. نصب سریع و آسان و قیمت نسبتا مناسب شان باعث شده از این گیت ها از پر استفاده ترین نوع گیت ها محسوب شوند. گیت های میله ای قابلیت تردد تقریبا 40 نفر در دقیقه را دارا می باشند.

درباره گیت های کنترل تردد

در صورتی که در انتخاب گیت مورد نظر خود نیاز به مشاوره دارید، گوشی را برداشته و با شماره های مشاوران ما  تماس بگیرید یا به بخش تماس با ما مراجعه کنید و لحظاتی را مهمان مشاوره رایگان شرکت افق باشید.